Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz vagy meghúzódott? :/

Izomláz vagy meghúzódott? :/

Figyelt kérdés
Csütörtökön, tesi órán felmérés volt, felülést kellett csinálni, 4 percig, amennyit tudunk. És azóta annyira fáj a hasam, hogy többnyire egyenesen állni se tudok. Futó vagyok amúgy, és azért az izomláz szerintem nem szokott ennyire fájni, vagy csak a hasamnál jobban érzem? :s

2013. okt. 19. 11:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy meghúzódott mivel nem olyan irányú volt a mozgás de elhiszem, hogy szar érzés :D fekőtámasz pozícióban ejtegesd le a törzsed meg tedd hátrébb a kezed, nyújtsd le picit.
2013. okt. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszii.:)
2013. okt. 19. 11:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Felüléstől nem hiszem, hogy meghúzódott volna bármi is! Ez normális ha többet csinálsz egyszerre és nem csináltad előtte rendszeresen! Fáj még most is vagy már elmúlt? Mennyit sikerült csinálni?
2013. okt. 21. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát egy kicsit már csak.

110-et csináltam.:)

2013. okt. 22. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!