Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani ilyen emberek...

C0r3 kérdése:

Tudnátok mondani ilyen embereket Siófokon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 16éves vagyok. Mindig is szerettem volna egy olyan edzőt, aki csak velem foglalkozik. Lásd a japán filmek többségében. Az lenne a legjobb ha Wing Chunt, vagy valami küzdősportot tanítana nekem. Az sem gond ha simán csak edz velem. Tudnátok nekem ilyen embereket ajánlani Siófokon? Lehetőleg nyárra kéne. Nagyon köszönöm mindenkinek előre is!

2013. okt. 20. 19:01
 1/8 *Glissade* ***** válasza:
Jó pénzért elvállalja bármelyik Wing Chunt- os.
2013. okt. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A jó pénz mit takar ?:D Nem akarok tízezreket fizetni neki.
2013. okt. 20. 19:09
 3/8 *Glissade* ***** válasza:
Én olyan 3-5000ft környêkén szokott lenni egy magánóra.
2013. okt. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 *Glissade* ***** válasza:
Vagy szerzel sok havert és elmentek csoportosan edzeni az utcára, parkba, terembe stb.
2013. okt. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Áá az elég drága. Szerinted megéri ilyesmibe belefektetni? Vagy edzek magamtól és amikor már elég szálkás vagyok akkor kezdjek el küzdősportot?
2013. okt. 20. 19:17
 6/8 *Glissade* ***** válasza:
A lényeg, hogy profi edző (aki ebből él) nem fog veled ingyen foglalkozni, ha csak nem vagy családtag.
2013. okt. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem nem êri meg!

Miért nem mész inkább csoportos harcművészeti edzésre?

Ott is tapasztalt edző van, csak többen vagytok órán.

2013. okt. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az a gond, hogy olyan suliba járok ahonnan csak havonta járhatok haza. Ott meg csak bunyózni tudok az osztálytársaimmal. A suli meg 150km-re van Siófoktól, szóval csak nyáron tudnék fejlődni. A gimiben pedig szintentartanám a tudásom.
2013. okt. 20. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!