Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A konditerembe az edzős...

A konditerembe az edzős ruhában mentek, vagy ott öltöztök át?

Figyelt kérdés
Ez lehet hogy nagyon banális kérdés, de én még nem voltam konditerembe, és nem tudom, hogy az emberek mondjuk csak a cipőt veszik át, vagy teljesen átöltöznek?

2013. okt. 20. 21:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Ahogy jó esik de van öltöző,sőt általában tusoló is.Azért azt vedd számításba ,hogy nem feltétlen jó ötlet télen izzadt ruhában hazabattyogni.
2013. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 *Glissade* ***** válasza:
Ahogy neked tetszik!
2013. okt. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én edzőcuccban megyek, mert tíz perc sétára van. előtte meg azért, mert akkor meg bicajjal mentem. télen én leginkább vetkőzni szoktam, szóval, cicanadrág, melegítő, trikó, pólóban megyek, s edzéshez leveszem a melegítőt, meg a trikót (pólót vissza). mert különben megdöglenék a sok rétegben. amúgy is nagyon hamar izzadok.
2013. okt. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!