Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Reggel kimentem íjászkodni...

Reggel kimentem íjászkodni mikor a kb.2 alkalommal használt vessző nock-ja szétrobbant és a nyílvesszőt nem lőtte ki. Előfordulhat hogy sérült az íj mivel nem volt ami elvezesse az energiát?

Figyelt kérdés
Az íj még garanciális de messze van a bolt ezért nem szeretnék csak azért elmenni oda, hogy közöljék, hogy semmi baja nem lehet. Egyébként a vesszőt is ott vettem ami szerintem gyártási hibás volt és ha bármi baja lett az íjnak muszáj megjavítaniuk vagy kicserélniük. Előre is köszönöm a segítséget.

2013. okt. 23. 11:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen íj? A karokat mindenképp nézd meg, tapogasd őket végig, hogy nem "állnak-e ki" belőle kis dudorok a lakkréteg alatt.
2013. okt. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ős magyar.

Végignéztem és nincsenek rajta dudorok, szóval megúsztam?

2013. nov. 11. 16:18
 3/5 A kérdező kommentje:
29" 48#
2013. nov. 11. 16:19
 4/5 anonim ***** válasza:
Laminált? Szerintem megúsztad, de a helyedben megnézetném egy jobb íjászboltban/íjkészítővel.
2013. nov. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy laminált e de akkor elviszem majd egy szakértőhöz. Köszönöm a segítséget!
2013. nov. 12. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!