Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretném magam formába...

Szeretném magam formába hozni, kicsit izmosodni. Erre az elliptikus tréner alkalmas?

Figyelt kérdés
tudni kell, hogy a nullán vagyok, több éve nem végeztem semmilyen rendszeres mozgást. gondoltam ezzel kezdeném, aztán ha jobb az állóképességem akkor lépe tovább valami másra. NEM fogyni szeretnék!
2013. okt. 25. 22:04
 1/9 anonim ***** válasza:
izmosodáshoz nem lesz jó, ahhoz inkább saját testsúlyos vagy súlyzós edzés kellene. + étrend!
2013. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Izmosodásra nem alkalmas.

Állóképességed az javulhat valamennyit tőle, ha olyan tartományban tudsz vele edzeni (magas pulzus).

2013. okt. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Úgy jó, hogy bemelegítésnek, súlyzós edzés előtt, vagy aerobnak egy másik napon.
2013. okt. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
és az evezőpad?
2013. okt. 28. 10:31
 5/9 anonim ***** válasza:
Azzal is pici izmosodás lesz, karnál és hátnál, de az sem arra való. Mi a gond a súlyzós edzéssel? Azzal leszel izmos, nem kardio gépekkel.
2013. okt. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
mert lány vagyok és nem feltétlen izmot szeretnék építeni, csak épp annyira szeretnék izmosodni ami "elfér" rajtam, hogy ne ilyen csonti legyek:) és tényleg inkább az állóképességen van a hangsúly
2013. okt. 28. 11:41
 7/9 anonim ***** válasza:
A súlyzózástól is annyi izmod lesz,a mennyi épp elfér rajtad. Túlizmosodni nőként hobbiszinten nagyon nehéz, és bőven időben gátat lehet neki szabni.
2013. okt. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Túl izmos sosem leszel nőként kox nélkül, ne aggódj. Mivel kb 1/25 annyi tesztoszteront termelsz, mint egy férfi.
2013. okt. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
És az járjon a szemed előtt, hogy a fehérneműmodellek, sportszereket reklámozó hölgyek, naptáros lányok, akiknek lapos feszes hasuk, kerek formás fenekük és jó combjaik vannak, azok is mind súlyzóznak általában.
2013. okt. 28. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!