Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ezt nem értem, valaki segít?...

Ezt nem értem, valaki segít? Azt olvasom mindenhol, h ha tornázok vastahodik a lábam izom miatt. Nem merek tornázni!

Figyelt kérdés
Most akkor mit csináljak, mert egy kicsit puhi vagyok, és vèkonyabb combot akarok, de a torna nem jó.
2013. okt. 26. 16:53
 1/9 anonim ***** válasza:
De jó... nem lesznek tőle monstrum lábaid, hanem formásodnak...
2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom nő vagy. Van egy rossz hírem sajnos a nők tökéletes edzéssel és étrenddel is csak nagy nehezen tudnak izmot növelni.
2013. okt. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

tényleg van ennyire torz gondolkodás bakker?

hány éves vagy kérdező,mert ha 10 akkor megértem.

2013. okt. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Idősebb vagyok mint 10, ès igen, ehez a témához nagyon nem értek. Azért kértem segítséget. De akkor most tornázhatok, v nem? A combom belső részéről majd leadódik az a kis zsír? V izommá válik?
2013. okt. 26. 17:02
 5/9 anonim ***** válasza:

Jahajj..

Ha innen fogva 10 évig folyamatosan heti 3x kiszámolt tömegnövelő étrenden,tápkieggel súlyzós edzést végzel AKKOR lesz túl vastag.


Heti pár tornától szép formás lesz.A nők nehezen növelnek izmot.

A zsìrból viszont nem lesz.


Az orvosod meg egy hülye.

2013. okt. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hol volt itt szó orvosról?


Egyébként a lábadat heti egyszer is elég megedzeni, ha megfelelően, effektív edzéssel csinálod.


Túl nagy meg nőként sosem lesz, főleg, ha nem is súlyzóval edzed és nem is tartod normálisan az étrendet (bár ez utóbbit azért kéne).

2013. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ja, zsírleadáshoz pedig aerob edzés kell, és szálkásító étrend. A zsír pedig nem válik izommá és fordítva sem.
2013. okt. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Szergej55 ***** válasza:
Jaj!
2013. okt. 26. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát ez vicces... Ennyi hülyeséget sem lehet máshol olvasni csak itt ezen az oldalon...
2013. okt. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!