Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen étrend kiegészítőkre...

Milyen étrend kiegészítőkre érdemes beruházni fehérje és multivitaminon kívül, annak aki rendszeresen edz? 19/L

Figyelt kérdés
2013. okt. 26. 18:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Edzés utáni turmixhoz egy kis gyors szénhidrát kell még és akkor így elég is szerintem kezdésnek, végül is ezek a fontosak. Esetleg lehet próbálkozni L-carnitinnal stb de ezek egyáltalán nem fontosak.
2013. okt. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
köszönöm! erről a fehérjéről van valakinek a pasztalata? eddig scitekeset vettem,de ez lényegesen olcsóbb,a csokisat szeretném megpróbálni.jónak hangzik,de kicsit fura,hogy ilyen olcsó [link]
2013. okt. 26. 18:43
 3/18 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél azt sajnos nem ismerem de lehet hogy jó, általában a Myprotein Impact Whey-t és az MHN Whey-t szokták ajánlani mostanában hogy megéri nagyon árban és azok tényleg jó minőségűek. Amit én vettem mostanában az ez: [link]

Sokkal jobb mint a scietec és olcsóbb jóval ez is.

2013. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 tap bela ***** válasza:

Myprotein 5kg-os wheykoncentrtáumot meg kapsz 18.900Ft-ért plussz 2.000Ft értékű ca/mg/D3 100db-os vitmaint ajándékba.


SŐT most viszonteladókat keresnek, akik MHN és Myproteint árusítanának a baráti környezetükben.

2013. okt. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
huhh,nagyon szépen köszi! ez sokkal olcsóbb tényleg a scitecesnél,és ahogy nézegetem,minden szempontból jobb is.D azt hiszem ezt meg is rendelem.egyébként a vaníliásat próbáltad? ízre is elfogadható?
2013. okt. 26. 19:06
 6/18 anonim ***** válasza:
Melyik fajtára gondolsz?:) a whey c6-ra?
2013. okt. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
igen,kíváncsi lennék,mert lehet beruházok egyre:D
2013. okt. 26. 19:13
 8/18 A kérdező kommentje:
Megnéztem a másik proteint is,de ott még rámegy ám az áfa így már nem 18000 ezer:D bár így is jobban megéri,mint a sciteces,tény és való...
2013. okt. 26. 19:15
 9/18 anonim ***** válasza:
Én edzés után gyors szénhidrátnak szőlőcukrot használtam és így finom volt a turmix. A vaníliásat és mogyorósat próbáltam. Így edzés után mind2 finom volt. Önmagában viszont vízzel nekem nem ízlett, tejjel nagyon finom így is viszont azzal nem ajánlják.
2013. okt. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 tap bela ***** válasza:

Megnéztem a másik proteint is,de ott még rámegy ám az áfa így már nem 18000 ezer:D bár így is jobban megéri,mint a sciteces,tény és való...



Akkor a whey c6-on nincs áfa? ÁFa nélkül árulják nem értem? Bár amúgy sem értem?4

2013. okt. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!