Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagy férfimellek elleni...

Nagy férfimellek elleni edzés? Minél hamarabb?

Figyelt kérdés

Üdv,

a gondom a következő:

17 éves srác vagyok, akinek nagyobak a mellei, mint a legtöbb lányismerősének...

ez eléggé rossz érzéssel tölt el, gyakran depressziós vagyok tőle,

próbáltam ellene tenni, de sosem találtam olyan módszert, amit gimnázium és otthoni tanulás között tudnék végezni otthon...

tudnátok ajánlani valami olyan edzést/edzésprogramot amivel a melleimből valami laposat 'varázsolhatok' ?

semmi másra nem akarok gyúrni, mert mással nincs ekkora baj, csak mellből szeretnék veszíteni, lehető legtöbbet...

itthon van kisebb súlyzóm, és kb napi 1 órám egyedül,

mit tudnék kihozni?


2013. okt. 27. 13:26
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

azért nagy mert sok a zsír,fogyni kell és majd eltűnik.

ehhez szálkásító diéta kell és aerob mozgás,kondi persze mehet mellette de nem attól fog eltűnni.

2013. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nincs helyi zsírégetés, tehát helyi fogyasztó gyakorlatok sincsenek. Nem tudod irányítani s zsírleadás helyét. Genetikailag kódolt, hogy ki, honnan, milyen ütemben adja le a zsírt. Ezt nem tudod befolyásolni semmilyen gyakorlattal. Tehát szálkásító diéta kell és heti minimum 3-4, 40-50 perces aerob edzés és onnan is lemegy majd a zsír. A kocogás, vagy bicaj az pont jó lesz. + mehet az erősítő edzés.
2013. okt. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

najó, egy tényt tisztázzunk:

nem vagyok kövér, CSAK a mellem nagy, ne mtudom miért,

de arról nem fogy el a zsír,

hiába nem etem hetekig semmit pl hasam nincs, sehol semmi hály, csak a mellem nagy...

2013. okt. 27. 14:08
 4/15 anonim ***** válasza:
Te meg azt értsd meg, hogy nincs helyi zsírégetés. Hányszor írjuk le. Kaptál választ, hogy mit tegyél.
2013. okt. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

igaz, bocsánat,

köszönöm a válaszokat!

2013. okt. 27. 14:14
 6/15 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2013. okt. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
hormon zavarról nem lehet szó?
2013. okt. 27. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

fogalmam sincs, azt ki lehet mutatni, ha elmegyek egy vérvételre?

vagy külön vizsgálatok kellenek?

2013. okt. 27. 14:35
 9/15 anonim ***** válasza:

Azt nem hiszem el, hogy csak a melleden van zsír, máshol nem. Küldj képet felsőtestről, mert szerintem van bőven úszógumi.

Választ írtak fent: diéta (nem fogyókúra) és futás/tempós séta/kocogás/tempósabb biciklizés heti 3-4 alkalommal 40-60 percig.

2013. okt. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Hát arra a felsőtestre én is kíváncsi vagyok, ahol "sehol semmi, csak a mellem nagy". Csatolj már egy képet légyszi, vagy keress a neten olyat, ha a tiéd nem vállalod.


Egyébként ha tényleg hormonzavaros vagy, akkor háziorvos ad beutalót endokrinológiára.

2013. okt. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!