Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzés programokat keresek...

Edzés programokat keresek elsősorban súlyzó nélkül, de az se baj ha súlyzos. Milyen edzésprogramot csináljak, fehérjét szedjek-e vagy figyeljek a táplálkozásra? 14 éves vagyok176 cm vagyok és 54 kg nem fogyni szeretnék hanem kézre erősödni.

Figyelt kérdés

Az lenne a kerdésem,hogy saját testsúlyommal vagy súlyzolval vagy hogy milyen edzésprogramot csináljak?

A válaszokat előre is köszönöm!



#fekvőtámasz #gyorsan kéne ha lehetne #húzoszkodás
2013. okt. 27. 10:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egy-két évig inkább saját testsúlyos edzés legyen, fiatal vagy. Keress rá a fegyencedzésre. Edzés után mehetne egy tejsavóprotein shake, de az egész napi étrend számít, azt tedd rendbe. Tömegnövelő étrend kell, ha izmosodni akarsz. És nem kézre edzel, hanem karra. De mindenre edzeni kell, nem csak a karod számít.
2013. okt. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

köszönöm!

1.fegyencedzés

2.protein shake(1 minden nap edzés után)?

2013. okt. 27. 11:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Edzés után a legfontosabb. De mehet bármikor, pl én reggel is proteinnel eszem a zabpelyhet.
2013. okt. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!