Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Protein, kreatin, vitamon,...

Protein, kreatin, vitamon, aminosavak gyereknek?

Figyelt kérdés

14 évesen lehet ilyenek szedni? nem láros segit valamiben?:

[link]

[link]

[link]

[link]



ezeket néztem ki magamnak és az árral semmi gond nincs csk szabad ilyet vennem/szednem? főként a vitaminra gondolok...! előre is köszi


2013. okt. 28. 09:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
A vitamint azt simán, különben is elég gyenge, amit linkeltél, fehérje aminosav is mehet, ha van rá pénzed,bár én nem ezeket ajánlanám, hanem először egy mezeibb fehérjét, és mellé valami gyors ch-t, ha úgyis most kezdesz tömegnövelni. Kreatint szerintem még hagyjad.
2013. okt. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ajánljak is valamit: Myprotein Impact.
2013. okt. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
[link] innem tudnál nekem ajánlani valami jó vitamint meg ilyeneket :D mert innenm tudok csak venni mert ilyen vna a városunkba
2013. okt. 28. 09:35
 4/19 anonim ***** válasza:

Vitamonok: [link]


[link]


Fehérjékből van is választék az oldalon meg nem is, azt tudom mondani, hogy mit ne: kazeint ne, mert az estére kell, valamint a végén levő szójás sz4rokat se. Ezen túl amelyik neked megéri, bár nem mondom, hogy kezdőként annyit számtana a legdrágább megvétele, továbbra is kitartok a fentebb ajánlott terméknél.


Edzés utánra szerintem megtenné neked a fapados szőlőcukor, de persze vehetsz komolyabb ch-t is, de megint mondom, nem célom az, hogy lehúzzalak, és hogy azt mondjam, annyival előrébb lennél kezdőként a sokkal drágábbal.

2013. okt. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
igen és ezért tisztellek is hogy segitettél :D előrébb vagyok :D vitamint biztos fogok venni és aminósavat ezeket biztos :D
2013. okt. 28. 09:56
 6/19 anonim ***** válasza:

De ha drága neked a vitamin vagy bármi gondod van vele, az eredetit, amit ajánlottál, akkor is vedd meg! Mindenképp előrébb vagy, mintha nem szednél vitamint.


Viszont plusz C-vitamin mehetne még az általam ajánlottak mellé is.

2013. okt. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
értem és van valami olyan szer amitől lehet kicsit fogyni?
2013. okt. 28. 10:12
 8/19 anonim ***** válasza:

Most vagy tömegnövelsz vagy szálkásítasz, gondolom kezdőként az előbbi.


Ezt a könyvet olvasd el: Sárga Kapszula. Ingyen legálisan könnyen letölthető. Minden alapot elmond, amire neked ehhez a sporthoz szükséged van.


Tudod ugye, hogy nem attól fogsz fejlődni, hogy ezekre a kiegekre költesz, hanem az all-in-all étrendedtől?

2013. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
tudom :D és szálkásitani szeretnék a proteint csak kérdeztem ... :D tudom az étrendel rendben vagyok :D egézségesen diétázom... spotolni sportolok
2013. okt. 28. 10:41
 10/19 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy akkora a testzsír%-od, hogy szálkásítani kelljen?

Egyébként szálkásításra nem mindenki vesz gyors ch-t, sőt, a többség nem.

2013. okt. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!