Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha egy 15 eves gyerek izmos,36...

Ha egy 15 eves gyerek izmos,36 karja van meg novekedhet?

Figyelt kérdés
A nagy izom nem folyasolja be a novekedest?
2008. júl. 7. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
persze, hogy növekedhet, 15 évesen nekem is pont 36-os karom volt (: az nem olyan nagy nyugi.
2008. júl. 7. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem növekedhetsz, legalábbis az értelmi szinted biztos, hogy nem. Legalábbis a kérdésed alapján...:S
2008. júl. 10. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

nem muszáj ám elítélni az izmos embereket, azért, mert van néhány nagypofájú izomagyú nem kell úgy hozzáállni a dologhoz, hogy "az értelmi szinted már nem növekszik" meg hasonlók.

el kéne fogadni, hogy van aki nem a tanulásnak, vagy zenének vagy mittudoménminek él, hanem a sportot elyezi előtébe, és nem kéne lenézni, vagy irigykedni...

2008. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
viszont vigyázz, mert a túl nagy izom rátapadhat a csontokra, ami megakadályozza a csontok nővését. Bár én személy szerint inkább a szálkásítást ajánlom...
2008. júl. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"..."az értelmi szinted már nem növekszik" meg hasonlók.

el kéne fogadni, hogy van aki nem a tanulásnak, vagy zenének vagy mittudoménminek él, hanem a sportot elyezi előtébe, és nem kéne lenézni, vagy irigykedni..."


Arra céloztam azzal, hogy az értelmi szintje nem fog nőni, hogy, aki ilyen idióta kérdést tesz fel, az agyilag reménytelen, de úgy látom a funkcionális analfabétizmus nálad is komoly probléma és ezt nem sértésnek szántam...

2008. júl. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Bocs, de azért írni megtanulhatna.
2008. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!