Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fehérje nélkül érdemes edzeni?

Road600 kérdése:

Fehérje nélkül érdemes edzeni?

Figyelt kérdés

Eddig szedtem fehérjét de az orvosom most elég ijesztő dolgokat mondott.Eddig híztam a fehérjétől.

Van értelme így edzeni?


2013. nov. 1. 20:19
 1/8 anonim ***** válasza:

genetika...

egyik ismerősöm semmi ilyen szart nem szed, azt eszik amit amúgy is enne és rohadt jól fejlődik

2013. nov. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ácsi.. a Fehérje az fehérje, a hús is fehérje. Ennyi erővel ne egyél húst, mert az is fehérje és attól is bajod lesz.. Idd nyugodtan nem lesz semmi bajod. Egy ideig fehérje nélkül szar kajával is fejlődsz, utána megáll a növekedés ugyanis tápanyag kell az izomnak. Az orvosnak meg ne higgy a fehérje nem kox.. sok orvos nem tud semmit erről.
2013. nov. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit mondott az orvos?

Melyik fehérjét nyomtad?

2013. nov. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
brutal muscle on-t használtam és elég jó orvos
2013. nov. 2. 09:14
 5/8 anonim ***** válasza:
De mit mondott???
2013. nov. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Káros a vesémre azt mondta
2013. nov. 2. 11:12
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó,hát ebből nekem nem derül ki minden,de nyugodtan elhagyhatod a fehérjeport,nem ezen múlik a lényeg.Ha konkrétan a veséddel van gond,akkor tartsd be az utasításait mindenképp.Táplálkozz egészségesen amennyire tudsz,és edzz,így is van értelme!
2013. nov. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Csakis akkor káros a vesédre, ha túlzott a fehérje beviteled, tehát a megadott mennyiségnél többet viszel be. Ezzel terheled a vesédet, és ez nem jó neki.. <- ezt mondta az orvos más szavakkal.

Nyugodtan idd, semmi bajod nem lesz ha nem iszol napi 8 adagokat. Napi 2 adaggal iszom évek óta, és kutya bajom sincs, mivel ennyi még lazán belefér.

2013. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!