Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nulláról indulva mennyi idő...

Nulláról indulva mennyi idő kell (rendszeres edzés mellett), hogy karate versenyeken is részt tudjak venni, illetve kb. mennyi idő egy fekete öv megszerzése?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, szeretném elkezdeni, és az lenne a legjobb motiváció, hogy eredményeket érjek el benne.
2013. nov. 3. 18:00
 1/6 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem verseny 2 év, fekete öv 7-8 év.
2013. nov. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kb.8 hónapja karatézót is láttam versenyre menni,igaz nem nyert semmit.
2013. nov. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A fekete öv pedig attól is függ,milyen gyakran vannak a vizsgák,minden vizsgán vizsgázól e.
2013. nov. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem,attol is függ,hogy mennyire veszed komolyan.De,amúgy kb.1-2 év . :)
2013. nov. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Már három hónap után is mehetsz versenyre,ha épp akkor van.Ugyanis a versenyeken van sikodachi és kihon is.
2013. nov. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Figyelj én 11 vagyok piros öv fekete csíkkal 5 év volt úgy hogy hetente 2 edzésre mentem.Amúgy én engem tehetségesnek láttak az edzsők és első edzsés után vittek versenyre
2016. aug. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!