Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A salsás lányok miért ilyen...

A salsás lányok miért ilyen gázak?

Figyelt kérdés
Pár év alatt volt szerencsém néhány salsázni járó lánnyal megismerkedni, bár ne tettem volna, és valamiért mind el van szállva magától, miközben kb nyomukba sem érnek külsőben és belsőben sem a más táncokat és életstílust élő lányokhoz képest...valamennyi salsázós lány nála jóval idősebb pasival kezd (10-20 év korkülönbség) és a velük egy időseket kb lenézik, csak mert úgy élnek, mint ahogy kell élni egy ilyen korú srácnak. egyszóval rondák is,antiszociálisak is,és még ráadásul beképzeltek is...

2013. nov. 4. 14:19
 1/9 anonim válasza:
100%

Kb. hány ilyen lányt ismersz?

Ha nem túl sokat, akkor lehet, hogy csak általánosítasz. Annak, hogy beképzelt, nincs köze ahhoz, hogy salsázik-e vagy sem szerintem :D Aki ilyennek született, az akkor is ilyen lesz, ha zumbázik, balettozik vagy keringőzik. :))

2013. nov. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Egy régi volt barátnőm salsázott, a szomszédom is, egy lány akivel ismerkedtem és össze akartam vele jönni, egy másik lány akit megismertem egy társaságban és aznap salsázni kellett vele menni, és egy újabb lány akivel mostanában ismerkedtem és össze akartam vele jönni,ő ráadásul még zumbázott is :D :) szóval ha jól számolom akkor ez 5 darab lány és bizony mindnek volt valami stikkje :D azt kell róluk tudni hogy más zenét nem igen preferálnak pl elektronikus zenét, ezért is érzik magukat különlegesebbnek, igényesebbnek az átlagnál, miközben messze nem annyira igényesek magukra mint az elektronikus zenét preferáló lányok. (külsőségekre gondolok elősorban és viselkedésre)
2013. nov. 4. 23:33
 3/9 A kérdező kommentje:

szerintem meg is találtam a választ :

"A salsával kapcsolatban mindenkinek vannak prekoncepciói. A naivabbak igazi kubai hangulatot, könnyűvérű lányokat és latin lavereket vizionálnak maguk elég már egy egyszerű tanfolyam bejelentésétől is, a gonoszabbak egy csomó dugatlan irodistát és pár negyven körüli szűz fiút, akik ezt a táncot tekintik az utolsó szalmaszálnak, amibe belekapaszkodhatnak a boldog és teljes családi, de legalább is nemi élethez."


forrás : [link]

2013. nov. 5. 01:04
 4/9 anonim ***** válasza:

én ego problémát nem tapasztaltam, jó persze tényleg van egy része, aki tényleg el van szállva. De nem általános.

Namost a rondaság, bár énis alig alig láttam világszépét közülük, de ez szubjektiv.

De párkapcsolat terén tényleg látok néha elég nagy gázokat. Pl egy pár kéz a kézben, aztán másik héten mind a kettő másokkal. A nők mondták, hogy a legtöbb salsás pasi nem tud normális kapcsolatot elképzelni - ez nem azt jelenti, hogy "dugd meg, dobd el", hanem csupán a kapcsolat annyi számukra, hogy együtt vagyunk, ha bulizunk, és kész.

De én ismerek egy hölgyet, aki salsás pasitól kapott vörös rózsát, és tényleg láttam 1 éves, vagy a fölötti kapcsolatokat is :)

2013. nov. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
hmm akkor ezek szerint másnak is feltűnt már, hogy az a világ egy teljesen más világ, mintha nem e világi lenne, és akik azokban a körökben vannak mintha egy másik bolygóról jöttek volna :D nekem az a sejtésem, hogy azok a lányok alapból visszahúzódóak és ez az a tánc amit csak is kizárólag űznek, hogy ők is "partis életet" éljenek, de más körökbe be nem teszik a lábukat... ezért is tűnnek furcsáknak azoknak akik rendes éjszakai életet élnek.
2013. nov. 6. 01:30
 6/9 Shella válasza:
100%

[link]

Azt mondjuk nem értem én sem, miért a 35 év az átlagéletkor egy ilyen buliban. Viszont az tény, hogy itt nem kell kerülgetni a drogosokat és részegeket, nem kell ellenőrizni a széket, hogy valaki lehányta-e. Amúgy a csajok nem azért járnak le, hogy salsás pasit szedjenek fel, hanem pusztán szeretnek táncolni, és ezekben a bulikban ez jóval magasabb fokon, művészien működik, mint máshol. Amúgy nem hinném, hogy antiszociálisak lennének, hiszen pont, hogy salsaKÖZÖSSÉGbe járnak szórakozni. Lehet, talán az volt a baj, h te nem salsázol... Nekik ez a hobbijuk, egy jól táncolónak nagyobb esélye van náluk.

2014. jan. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Szerintem vannak elszalltak a klasszikus tancot uzok kozott is... en azt tapasztaltam, hogy sok ronda lany jar salsazni, hogy onbizalmat nyerjen, amit a latin bulikon teteznek a del-amerikai fiuk heves kezdemenyezesei. A baj az, h ez atmegy onizalom tultengesbe es azt hiszik, hogy milyen jo nok, pedig nem, ugyes tancos meg lehet, de attol meg nem lesz automatikusan jo csaj.
2014. márc. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
wow...érdekes ilyeneket olvasni...salsás lány vagyok :DD
2015. jún. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"ráadásul még zumbázott is :D"

Úristen! :DDD A zumbával is bajod van, most akkor mindennel bajod van aki nem ivós buliba jár?

dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!