Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok jóval kisebbeket lépnek táncolásnál?

Figyelt kérdés

Férfiként nagyon megszoktam, hogy mindig nagyokat és gyorsan lépek, de ez táncban hátrány.

Lány táncpartnerem, ha 10 cm-t lép akkor is sokat mondtam.

Nem tudom "megszokni".

Ez csak nálam van így?


2013. okt. 10. 23:44
 1/2 anonim válasza:
51%
Alacsonyabb nálad, rövidebb a lába, és amúgy is fél, hogy kiesik a tampon, ha nagyot lép...
2013. okt. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A táncban leginkább a zene tempója határozza meg, hogy mekkorát lépsz. Pl salsában biztos kisebbet mint slowfoxban, de azon belül is számít az ütem. Van olyan tánc/lépés ahol jó, ha meghúzod, és van ahol kifejezetten rossz. A 10 cm azért a legtöbb standard táncnál irreális, kivéve az olyan lépéseket, ahol nem a haladás a cél. És bár te irányítasz, a lépéseidet neked kell a lányhoz igazítanod, illetve, ha jól vezetsz, akkor akkorát fog lépni, amekkorát te tolsz/húzol rajta.
2013. okt. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!