Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért van, hogy a testvibráció...

Miért van, hogy a testvibrációs tréner használata közben és utána a jobban megmozgatott testrészeim rettentően viszketnek?

Figyelt kérdés

Én nem fogyásra, hanem csak átmozgatásra használom, naponta 2 x 10 percet.

Rendszeresen, a has és csípő környéke a használat során rettentően viszket, ami aztán kb. 20-30 percen belül magától elmúlik.



#Flabélos #testvibrációs tréner
2013. nov. 5. 11:17
 1/3 anonim ***** válasza:
6%

Fizetek 5000 forintot, ha mutatsz valakit aki fogyásra használja.


A vége az lesz, hogy egy nagyon jót röhögök, nekem megérné (meg nyilván értelmetlen a téma hogy fogyásra használják, tehát valószínűleg szegényebb sem leszek).


Azért viszket, mert átrezegtetted, nyilván ez idegvégződéseket stimulál, vagy hasonló. Nekem egyszer egy maflás után viszketett az arcom. Gondolkodtam rajta hogy ha kapok még egyet elmúlik-e.


Miért nem edzel, átmozgatás végett? 2x10 percet hasznosabban töltenél, ez már 20 perc értelmes időtöltés lenne egy nap, nem? :)

2013. nov. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

# 1/1 !


Ha nem tudod, hogy kivel társalogsz, vagyis akár még az is lehet, hogy a nagyszüleid korosztálya vagyok, akkor fogd vissza magad!


Nem mondtál semmi okosat, csak magadat járattad le. De feltételezem, nemcsak a korom többszöröse a tiednek, de még akár mozgásomban korlátozott is lehetek, tehát ne javasolgass nekem több mozgást, mert én tisztában vagyok a korlátaimmal! Az is megérne egy eszmecserét, hogy melyikünk időtöltése az értelmesebb!?


Amikor a maflástól viszketett az arcod, igazán megérdemelted volna a párját is! Talán akkor több tiszteletet tanultál volna az ismeretlenekkel szemben!

2013. nov. 5. 18:13
 3/3 rnesos válasza:
Egyet értek. Túl sok itt az olyan ember aki ítélkezik, és pálcát tör a másik ember felett. Ha valaki valamit kérdez miért nem lehet normálisan válaszolni? Jó lenne, ha főleg azok kommentelnének, akiknek valóban van tapasztalatuk. Én úgy gondolom, hogy a kérdezők segítségért jönnek ide, nem pedig kioktatásért, főleg nem pocskondiázásért.
2014. jún. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!