Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Revex-16 zsírégető tabletta...

Revex-16 zsírégető tabletta kockahasra? További lent

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Már lassan 1 hónapja edzek a hasamra már eléggé kigyúrtam de sajnos nagyon kajaimádó vagyok és nagyon diétázni nem tudok.. Szerintetek a Revex-16 segítene rajtam? A hasamon és a csípőmön eleve sok zsír van szóval oda tökéletes lenne(tudom hogy nem csak onnan megy le mert helyi zsírégetés nincs).. De azért félek ezt megrendelni mert ugye 17 éves vagyok és 21 felett ajánlják szóval nemtudom.:/

Szerintetek? Vagy esetleg ismertek másfajta tablettát amit én is szedhetnék és zsírégető hatása van?


Tisztában vagyok vele hogy közben gyúrni kell és nem képes ez sem magában csodára csak ha tornázok mellette és ha visszaveszek a kajából de ezzel mégis könnyebb lenne azért gondolom..


Előre is köszönöm a segítségeteket!!

17/f 186cm-81kg


Esetleg ha már ti is használtátok akkor véleményeket elfogadnék


2013. nov. 5. 22:08
 1/9 Osynho ***** válasza:
Ha nem vagy kalória mínuszban kár bármit is venned. És olyan nincs, hogy nem tudsz diétázni. Akarni kellene.
2013. nov. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Milyen diétát ajánlanál nekem akkor? Amitől a leggyorsabban látni az eredményt
2013. nov. 5. 22:26
 3/9 anonim ***** válasza:
Magasan tartod a ch-t a fehérjét 2 g körül a zsirt 0,5-1g között és kb átlagosan -600-as kaloriaminuszba kell legyél. Plusz menjen olyan kardio amit élvezel heti 3x es szamold bele az elegetett kaloriakat az átlagos napi -600ba.
2013. nov. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Osynho ***** válasza:

"Magasan tartod a ch-t "


Szálkásításnál? :/

2013. nov. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olvasd tovább. És igen olyan magasan kell tartani amivel még tudsz fogyni heti fél kg-ot plusz 2 hetente megemelni 1 napra 50-100%kal mert az az anyagcserét megnöveli.
2013. nov. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Osynho ***** válasza:
Tovább olvastam, ezért írtam. :) Mi az, hogy magasan tartani? Ez elég szubjektív. Egyébként az se mindegy, hogy miből viszi be az ember a ch-t, de az az első, amit érdemes lecsökkenteni és a fehérjét megemelni, hogy minél kisebb legyen az izomveszteség. Persze fokozatosan.
2013. nov. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
De a kerdezo a legjobb modszert kérte
2013. nov. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Osynho ***** válasza:
Így igaz.
2013. nov. 6. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. nov. 6. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!