Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Biotech 90db os (mega) zsirége...

Biotech 90db os (mega) zsirégető tabletta segit eltüntetni a minimális feleslegemet a hasamról?

Figyelt kérdés

Biotech Mega Zsirégető tablettát szedek napi 5 db ot 2/2/1 arányban naponta.


Mellé keményen edzek napi 5-7 km futás , felülés , 12 kg súlzózás , huzóckodás , fekvőtámasz


hasamon van pici zsir , nemsok valóban pici ha álok akkor a kockák is kezdenek látszódni. Ha ülök akkor azért látszódik hogy ottvan még. ( nem sok és csak akkor látszódik ha ülök)



segit ez a bogyó hogy az a zsiréteg eltünjön?


diétázok 2 hónapja egészségesen élek táplálkozás terén. ( káros szenvedélyektől meg mentes az életem)


2 hónapja edzek hogy újra kockás legyen a hasam és azóta már gyönyörüen ment le igy nincs sok hátra.


van a bogyón kivül olyan alternativa ami talán jobban is vinné?


2011. júl. 4. 06:11
 1/6 A kérdező kommentje:
22/ F és 180cm / 80KG
2011. júl. 4. 06:15
 2/6 anonim ***** válasza:

A zsírégető tabletta hülyeség!!!...

Neked csak kemény aerob kell és futás!!!Ill. magas fehérjebevitel és minimális zsír...

2011. júl. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mark86


Ha tényleg jó diétád van akkor segít.

2011. júl. 4. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

mark86


megnézném a kajádat,nem írod le?

2011. júl. 4. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem eszek sokat naponta 3 doboz hal konzerv%/ 2 zsemle - tej kb fél liter 1,5% - gyömölcs (alma, narancs) - csirkelemm filé rizzsel (ez nem minden nap) - ásványviz.



aerob edzést hogyan tudok csinálni? mit csináljak pontosan hozzá?

2011. júl. 4. 16:06
 6/6 anonim válasza:

Helló,

Először is azt tanácsolom a futást ne távban hanem időben mérd mert átlagosan 45 perc után éget a test zsírt ezért érdemesebb időben mérni. Én úgy kezdtem, hogy kiszámoltam a zsírégetési tartományomat,amit megtalálsz a neten is. Én a helyedben nem szednék semmit mert ha segít is (amit kétlek) az sem lenne célra vezető mert meg van szabva mennyit érdemes leadni hetente/havonta ahhoz, hogy a súlyt amit elértél tartani tudd nem egy olyan esetről tudok ahol a hirtelen fogyást hirtelen hízás követte és a leadott súly kétszeresét szedte fel. Nyilván ez emberfüggő de én akkor sem javaslom a tablettákat. L-karitin tabletta már más eset mert elősegíti a zsírégetést ha ezt zöld teával kombinálod már nyerő vagy. A kockahasról meg annyit, hogy nagyon király, jól néz ki, de megéri? Az, hogy a hasad kockás legyen NEM csak az edzés függvénye, fontos szerepet játszik a folyadék bevitel is. Minimális folyadék bevitel, maximális aerob edzés kell hozzá és rengeteg idő. Remélem segítettem.

2013. júl. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!