Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen végzettségük van a...

Milyen végzettségük van a Forma-1es pilótáknak?

Figyelt kérdés

Csak úgy kíváncsiságból kérdezem nyilván nem a végzettségük hanem az eredményeik miatt kerültek be az F1-be-

Egyébként az ilyen hátérinfókról alig lehet találni valamit a neten.



2013. nov. 10. 12:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%
Rajkönnyennek pl az általános sulija sincs meg mert valami irgalmatlanul buta volt, de a többség a versenyzés miatt a középiskolánál nem jutott tovább.
2013. nov. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Räikkönenről találtam valamit én is de ott azt állítják hogy elvégezte az ált sulit és az az utáni iskolát hagyta abba
2013. nov. 10. 13:08
 3/16 anonim ***** válasza:
41%
ottmás struktúrájú az oktatás. Amit abbahagyott az még mindig az általános iskolának felel meg a magyar oktatási rendszer szerint csak ott az ketté van bontva.
2013. nov. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
55%

ezek az emberek gokartal kezdik és ha van elég szerencséjük és tehetségük, anyagi lehetőségük akkor felfigyelnek rájuk és haladnak felfele a létrán, ahol újabb tanulási folyamat, szerencse, tehetség meg szponzor szükséges.


forma1 a csúcsa ezeknek, előtte még igencsak sok lépcső van, forma 3 rally, gokartok között is vannak különbségek ccm-ben stb.

2013. nov. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Azt tudom hogy hogyan kerülnek be az f1-be kedves utolsó

A kérdésem arra vonatkozik hogy gondolom ugyanúgy tanultak, érettségitek és talán még diplomáztak is mint mi...

Szóval arra voltam kiváncsi hogy melyik pilóta milyen iskolát végzet.

A kérdésem alá le is van írva hogy mire gondolok.

2013. nov. 10. 20:21
 6/16 anonim válasza:

őstehetségeknél a sportban nyilván nem befolyásoló tényező a diploma és az érettségi ilyen szempontból.

viszont minél tanultabb egy ember, annyival többet is tud, és általában az intelligenciája is magasabb egy tanulatlannál, ami biztos, hogy számít a sportokban.

2013. nov. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
oda akarok kilyukadni, hogy egy tanult ember mindenféleképpen előnnyel indul egy agyatlan baromnál, bármiről, bármilyen sportról legyen is szó.
2013. nov. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ők autóversenyzők.Gyerekkoruktól kezdve versenyeznek.
2013. nov. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
webber peldaul vizvezetekszerelo :)
2013. nov. 11. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
Grosjean-ról tudom, hogy természettudományos gimnáziumban érettségizett, aztán valami banki tanfolyamot végzett el.
2013. nov. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!