Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Erőedzés - heti hányszor érdemes?

Erőedzés - heti hányszor érdemes?

Figyelt kérdés

2013. nov. 12. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
3-5
2013. nov. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A heti öt nem sok kicsit?
2013. nov. 12. 16:08
 3/6 anonim ***** válasza:
attól függ milyen szinten vagy, milyen a regenerációs képességed, mit eszel, ... szóval sok mindentől, de ha nem akarod magad túledzeni, akkor elég a 3-4, de ennél kevesebb ne legyen
2013. nov. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt esdj
2013. nov. 13. 17:13
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Azt esetleg elmondanád, neked milyen étrend vált be?
2013. nov. 13. 17:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyél amit látsz, de én inkább a sajtot, tojást, túrót, húst, stb. veszem észre.

Persze én "csak" fegyencedzek, de nekem nincs szükségem semmilyen kiegészítőre, mivel azért pénzt nem adnék. Inkább beviszem természetes úton(tudom a kieg.-ek is természetes összetevőkből vannak - vagy nem).

Amúgy ha érdekel, a shop.builderen vannak étrendek.

Persze ez(mármint az étrend) is sok mindentől függ, milyen alkat vagy, hány éves, milyen gyors a metabolizmusod, stb. Azt hiszem a fészen van ilyen csoport ahol, fegyencesek/crossfittesek vannak és ott mindenki leírja a saját étrendjét ami neki bevált, és akár abból tudnál meríteni ötleteket. Nézz utána.

2013. nov. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!