Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok, tanácsolnátok?

Ti mit gondoltok, tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Az utóbbi idöben,mind azzal vagyok,hogy kövér vagyok és,hogy senki sem szeret.Persze az nem épp így van, de mind a külsömben kapom a hibát és nem vagyok magammal megelégedve habár,sokan írják :milyen jól nézel ki,szép vagy stb...


Ezen akarok egy picit változtatni,úgy érzem egy kis súly felesleg lehet az oka..Le szeretnék adni pár kilót,de nem tudom miért,mert kövér sem vagyok.Szerintetek szükségem van egy kis fogyó kúrára vagy edzésre?én edzésre gondoltam csak azért most 14 évesen nem fogok kondi terembe járni.


így nézek ki: [link]


mit gondoltok fógyjak még ,mert 173 cm vagyok 59-60 kg ?

vagy edzek?vagy így ís jól van?


2013. nov. 13. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
azt hiszem rossz kategória ..bocsi :*
2013. nov. 13. 15:25
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem rossz a kategória annyira, ne félj, de az önértékelésedet rendbe tehetnéd. Semmi baj sincs veled, sem a kép, sem az adatok alapján.


Az edzéssel sosem tehetsz rosszat. Az egészségeden kívül mindig javíthatsz a kinézeteden ahhoz képest, mintha nem edzenél, de még egyszer mondom, abszolút rendben van a kinézeted így is!

2013. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

és az edzést legtöbbször a képességek fejlesztésért is végezzük,az egészségmegőrzés mellett.

az esztétikus külső meg egy kellemes mellékhatás,nem feltétlen cél.

a képen a tartásod nagyon nem előnyös.

megemelt vállak,görbe hát,később lehetsz még hátfájós is,de ha elkezdesz edzeni,akár ezt is megelőzheted.

2013. nov. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ebben a korban még nem is annyira tudnál hatékonyan kondizni. Majd 18 évesen. Erősíteni azt viszont kellene. Én azt javaslom, hogy felváltva csinálj kardiós és erősítős edzéseket. A szünnap legyen úgy, ahogy neked kényelmes, amilyen ütemben tud regenerálódni a szervezeted, de két edzés között lehetőség szerint ne legyen több mint 1 nap szünet, vagy mondjuk ritkábban lehet 2. Az erősítés elején is legyen kis bemelegítés, a végén meg egy kis levezetés. Ezt mondjuk úgy, ahogy leírtam, kicsit nehezebb lesz összeegyeztetned, tekintve, hogy neked még tesid is van a suliban.
2013. nov. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs baj az alakoddal. Ezt lehet formálni, fogyni nem érdemes belőle. De ha normálisan edzel, akkor úgyis beállsz egy állapotba, ahonnan fogyni már nem fogsz túlzottan, csak alakra változol. Utóbbi az meg automatikus.
2013. nov. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!