Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi az 5 legnépszerűbb sport...

Reni14 kérdése:

Mi az 5 legnépszerűbb sport az ifjúság körében? Van erről valami cikk? Fiú-lány külön! SŰRGŐS!

Figyelt kérdés

2013. nov. 18. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Területenként változik gondolom.

Nálunk sokan fociznak, eveznek, súlytemelnek, kűzdősportokat csinálnak, és kézilabdáznak.


Lányokat nem tudom.

2013. nov. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. A kézilabdát cserélném az aktuális extrém hülyeségre-BMX; Roller; deszka; vagy múlt nyáron a görkori
2013. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
háát az 1. hely egyértelmű hogy foci a 2. talán bmx/roller aktuális hülyeség 3. kondi 4. szájthaibox és 5. kosár
2013. nov. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Lányoknál szerintem egyértelműen a kajak az első, Magyarországon nagy és erős mezőnyök vannak valamennyi korosztályban.

Másodiknak biztos a kézi, bár nem tudom lehet ez is vetekszik a kajakozással, kajakosként biztos elfogultan gondolkozom. :)

Egyébként még az úszás és a lovaglás jönne ezután, ötödiknek pedig talán atlétika esetleg valami küzdősport.


Fiúknál szerintem foci, kajak, kondi, küzdősportok, kézi (nem feltétlenül sorrendbe) Ez csak egy elképzelés szerintem :)

2013. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
eddig egy lánnyal se találkoztam még aki kajakozott volna inkább kéziznek és lovagolnak esetleg valamilyen küzdősport általában karate
2013. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
4es vagyok :D attól is függ milyen környéken laksz :) ha nincs a környéken alkalmas víz akkor nem is találkozhattál, felénk nagyon elterjedt csak ebből indultam ki :))
2013. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
League of Legends..:D Vb-k is vannak.
2013. nov. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!