Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 8 éves fiam nem tudja az...

8 éves fiam nem tudja az indiánszökdelést. Már mindenki tudja az osztályba szinte. Egy lábbal felugrik, addig jó aztán a másikkal meg már semmi. Mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2013. nov. 18. 20:04
 1/5 anonim válasza:
100%
Nyilván Ülő Bika se véletlenül kapta nevét.
2013. nov. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem megfelelő koordinációs készség, vagy csak simán nem figyeli, hogy kell csinálni, vagy nem érdekli. Próbáljatok gyakorolni vele együtt
2013. nov. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Próbálgatjuk,próbálja..de nem megy. :( Felugrik,de a másikkal már nem ugrik fel...
2013. nov. 18. 20:22
 4/5 anonim válasza:
Menni fog az neki. Én kiskoromban nem tudtam egyszerre körözni a két kezemmel ellenkező irányba, de ráéreztem végül, sőt szívecskét sem tudtam rajzolni, alul a hegyes részét, ahol a két szár összér, egy egyenes csíkkal húztam meg.. Majd fog az sikerülni :)
2013. nov. 18. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sikerült!!! Néha még téveszt azért! Örül az alsó szomszéd!!!
2013. nov. 18. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!