Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mesélnétek verekedős sztorikat?

Mesélnétek verekedős sztorikat?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál?

Hányan voltak,Ők hányan voltak..

Mit csináltál?

És mit lett a vége?



#utca #bunyó #vereekdés
2013. nov. 19. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát, van egy pár sztori.


A fiúkkal box edzésen.. ment a verekedés, mondjuk csak 1v1-be :D

2013. nov. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mirk ***** válasza:
86%

Ketten voltunk egy ellen, aki belénk kötött.

A haveromat egy pillanat alatt felemelte és levágta a földre, ott is maradt. Aztán elkezdtünk birkózni de én is erre a sorsra jutottam, bár még a földről megpróbáltam elkapni a lábát, hátha lehet belőle egy kis földharc.

De becsöngettek, kimásztunk a homokozóból és mentünk környezetismeret órára.

2013. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
16 éves voltam egyedül volt el akarta lopni a telefonom de szájba rúgtam és inkább meggondolta magát
2013. nov. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
55%
Egyik este sétálgattam az utcán, frisslevegőt szívtam, talán még egy dalt is dúdoltam magamban, kb 60 éves lehettem. Egyszercsak megpillantottam őket, kb 100an, de lehet 200an voltak. Körbefogtak, és azt mondták, hogy a kutyafádat, most nem menekülsz. Erre dzseki csent meghazudtoló harcművészeti módszerrel szétcsaptam az arcát az összesnek, sorra hullottak a földre, igazából védekezni se nagyon volt idejük. A felét elintéztem, a többiek harc nélkül feladták, és elmenekültek. Aztán hazajöttem és megvacsoráztam.
2013. nov. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 kovpet ***** válasza:
53%

# 4: Velem is ez volt, de engem kínai kungfusok támadtak meg.

Én úgy oldottam meg, hogy gyorsan építettem egy falat és mindegyiket egyesével hozzá vágtam vagy belevertem a fejüket.

A fal még mindig megvan, később el is nevezték Kínai Nagyfalnak.

Azok a régi szép idők...

2013. nov. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14 voltam. Ő csak egyedül volt én meg szintén egyedül voltam . Azaz többen is ,de csak én akcióztam. Besoroztam neki pár bal egyenest,majd egy jobb horoggal elintéztem. A vége az lett,hogy vérzett a kezem,neki meg a szája.
2013. dec. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!