Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kondizós kérdés! Fogyok...

Kondizós kérdés! Fogyok ahelyett hogy vagy megtartanám a súlyom vagy növekednék, de miért?

Figyelt kérdés
Kb egy fél éve kezdtem el kondizni, de csak az utóbbi időben figyelek oda rá igazán, kb 1 hónapja. Ami azt jelenti hogy van normális edzéstervem, heti 3 edzéssel, figyelek a megfelelő mennyiségű és minőségű kajára és napi 5, 6 étkezésre, stb. De amióta ez van, folyamatosan fogyok. Eddig voltam 82-83 amíg nem figyeltem a kajázásra, mostmeg már lementem 77 re, pedig olyan 85 körül akarok mozogni, szerintem az való kábé a 183 centimhez. De miért fogyok??? Aki tud valami okosat az szóljon.
2009. nov. 19. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Sok volt rajtad a zsír, amit most szépen ledolgozol?
2009. nov. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem volt rajtam sok zsír, mondjuk a hasamon volt valamennyi, ami most nincs itt, de nem hiszem hogy az akkora mennyiség lett volna hogy 6 kilót fogyjak
2009. nov. 19. 22:12
 3/10 anonim ***** válasza:
ugyanígy voltam, de én feladtam, úgy néz ki ez a súly való hozzám... 80-82-ről fogytam 75 konstansra.. 180 centi vagyok
2009. nov. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
lehet hozzám is ez a súly való mert egész életemben ilyen vékonyabb testalkatú voltam, de én szeretnék ezen változtatni mert nem vagyok magammal megelégedve, úgyhogy én egyelőre még próbálkozom :)
2009. nov. 19. 22:35
 5/10 anonim ***** válasza:
edzéstervedtől függ. valószínűleg kisebb súlyokkal dolgozol mint amit elbírnál, szálkásító edzést végzel. ha tömeget szeretnél növelni akkor tartsad az étkezésed, remélem minőségi, fehérjedús :) plusz kezdj el egy tömegnövelő edzést, tudod, mindent minél nagyobb súllyal :)
2009. nov. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22.25-ös vagyok, de várj ám, nem úgy fogytam, hogy vékonyabb lettem :) Szóval ne a tömeget nézd szerintem, mert én pl. fogytam, de mégis izmosabb vagyok, mint voltam...
2009. nov. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem a kajád nem tómegnövelős , keményebb edzés kell neked, egyébként nem mindig látványos hogy mennyi zsír, víz van a testeden ugye nem csak hasat kell nézni combodon is lehetett meg mindenhol most hogy elkezdtél edzeni gondolom protein dúsan kajálsz ami eleinte fogyassz.
2009. nov. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
proteindúsan étkezem, minőségi kajákat. Nem eszem gyorsétterembe vagy hasonló helyeken. Házilag készített csirkemellett rizzsel naponta, plussz edzés után protein kiegészítésként 100% whey proteint. Tömeget szeretnék. Úgy edzem hogy egyegy gyakorlatot 4 sorozatban csinálok, az elsőt kb. 7-8as ismétlésszámmal, aztán a súlyt folyamatosan emelem és a 4. sorozatban már olyan a súly hogy kb 4 ismétlést tudok megcsinálni. úgy hallottam ez jó tömegelésre. Vagy ez nem jó?
2009. nov. 20. 12:21
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy frászt!

Ki mondta ezt neked?

Itt mindenki oltári baromságokat ír, hihetetlen....


Amit írsz edzésmódszert, azt ERŐEDZÉSNEK hívják.

Szálkásító/tömegnövelő edzés NEM LÉTEZIK.

A bevitt öszz-kalória mennyiségen múlik, hogy miképpen reagálsz az edzésen kapott ingerekre.

Emeld meg a szénhidrát mennyiségét és segíts be neki egy kis "jó" zsírral. (rövid v. elágazó szénláncú, telítettlen zsírok, mint omega3-6-9)

Olvass:

www.fitway.hu

2009. nov. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na mostmár annyi mindenki annyi mindent mondott hogy mostmár tényleg nem tudom kinek higyjek. :) De azért köszi :)
2009. nov. 21. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!