Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen edzéssel, milyen...

Milyen edzéssel, milyen táplálkozással tudok tömeget növelni hatásosan? 186 centi,78 kilo és 23 éves vagyok. Jelenleg hetente egyszer lejárok konditerembe, egyszer úszok és egyszer teniszezek.

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 00:49
 1/4 anonim válasza:
100%

Heti egy kondis edzés kevés ha tömeget akarsz növelni, ráadásul a tenisztől meg az úszástól még fogysz is ezek a sportok max szálkásítanak

Heti min. 4 nap edzés napi 5-6 étkezés 3 óránként (emésztés miatt)

2 g/ tskg fehérje kell (ha izmot akarsz akkor csirkemell abban kevés a zsír de ha kicsit zsírosabb izmosabb tömeget akkor valami zsírosabb húst ajánlok)

350 gramm szénhidrát ez kb fél kg rizs (persze szétosztva az étkezésekre )

3as szabály

-helyes táplálkozás

-vértizzadós edzés :)

-jó regeneráció , pihenés

és jönni fognak kgok

2009. nov. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tökéletesen egyetértek az elöttem hozzászólóval, nem is tudnék mit hozzátenni! De újra szeretném kiemelni azt hogy valóbban heti 1 edzés az nagyon kevés, heti 3-4 kell, és sok kaja...
2009. nov. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Mit jelent ez a zsírosabb izmosabb tömeg kifejezés? Én eléggé hízékony típus vagyok, és örülök, hogy most sikerült leadnom végre 12 kilót. Ezért gondoltam, hogy most hogy már csak bőr van az izmom felett, jöhet az izom növesztése... :)
2009. nov. 20. 12:05
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahogy előttem mondták,arra figyelj,hogy heti 4 edzés és nagyon intenzív olyan 1-1,5 óra de az szétszaggatós.

Kajálásod arra figyelj,hogy kell 2g/testsúly kg fehérje és 4-5g/testsúly kg szénhidrát.


Fehérje források főleg:csirkemell,túró,(tej NEM),tejtermékek,fehérje porok,marhahús,sovány húsok.


Szénhidrát:Kerüld a fehér lisztes dolgokat,teljeskiörlésű lisztes dolgokat ritkán csak,rizset,krumplit(nem sütve),zöldségeket,gyümölcsöt is(persze óvatosan)


bodybuilder.hu nagyon komoly oldal,nézd meg,de ha kell segítek neked.

2009. nov. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!