Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani hidegebb...

Tudnátok ajánlani hidegebb időkben való futáshoz dzsekit?

Figyelt kérdés

Szeretnék futni télen is, már most nagyon hideg van, szóval ötleteket, ajánlásokat várok, milyen futódzsekit használtok?

Köszi:)



2013. nov. 23. 21:26
 1/8 anonim válasza:
Én speciel még a leghidegebb időben is csak egy rövid ujjú technikai pólót és egy polár pulcsit szoktam felvenni. Amúgy meg ajánlom, hogy menj el egy Decathlonba, mert ott nagyon jó minőségű cuccokat lehet venni és árban is jók!
2013. nov. 24. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

És nem fázol?:O

Oké, majd nézelődöm:)

Köszi!

2013. nov. 26. 19:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha csak 10 percet futsz, akkor fázni fogsz. Én 10-15 km-eket futok, egy futó pólón egy futó thermo felső van rajtam. Sapka+kesztyű, bár az utóbbiak gyakran lekerülnek a végére.
2013. nov. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Nem, nem szoktam fázni de én is 10-15 km-eket szoktam futni.(Kesztyűt ne, de sapkát azt mindig veszek) Első hozzászóló voltam.
2013. dec. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Huh ti aztán bírjátok:) Nekem max 5 km, de mostanában csak 3, mert befájdul a térdem:/

De olyan 40-45 perc szokott lenni:)

2013. dec. 1. 18:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha megfájdul a térded, akkor érdemes lenne ránézni a cipődre. Könnyen lehet, hogy nem alkalmas, vagy nem a te lábadra való cipőben futsz.
2013. dec. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nem a cipővel van a baj, hanem ki szokott fordulni a térdem, és ez már 2 éve így megy...

Meg kellene műteni, de ha odajutnék..

Amúgy a cipőm nike air, és nagyon szeretem!!! :)

2013. dec. 4. 21:19
 8/8 anonim ***** válasza:
Én biciklis kabátban futok hidegben.
2022. márc. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!