Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Izomláz ellen mi a teendő?

Izomláz ellen mi a teendő?

Figyelt kérdés
A szerdán voltam gyúrni mindig szoktam utána nyújtani de múltkor ez kimaradt.bicepsznapom volt és most a bal karomban olyan izomlázam van hogy nem vagyok képes kinyújtani a karom.egész nap be volt hajlítva mintha el lenne törve. Mit csináljak hogy bírjam rendesen mozgatni??
2009. nov. 20. 14:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

szia!


így már én is jártam nem egyszer! :D

én úsztam sokat és az lazította!meg próbáld nyújtogatni! massziroztasd is át h könnyeben távozhasson a salakanyag a karodból!Izomlázra jó a só fürdö! jó meleg kád vizbe szórj bele jó sok sót! nem muszáj túlbonyolítani lehet sima főzősó is!kicsit áztasd benne magad!

jah és izomlázra még jó a kávé is! :D


nekem ezek szoktak használni!

(én már 12 éve sportolok versenyszerűen)

2009. nov. 20. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
köszi szépen kipróbálom mindet
2009. nov. 20. 15:07
 3/16 anonim válasza:
37%
Izomlázra a leghatásosabb dolog az ha mozogsz vele, azaz edzesz rá továbbra is. Ilyenkor a tejsav gyülemlik össze izmaidban és attól fáj.
2009. nov. 20. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
49%
Dolgozz rá!
2009. nov. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
67%
Újabb mozgás nyújtógyakorlatokkal.
2009. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Ajajj, egyszer én is jártam így, nem tudtam kinyújtani a kezem. :D

Aztán este kinyújtottam a másik kezemmel... Azt hittem, hogy megőrülök, úgy fájt, és utána még annyira se tudtam kinyújtani mint azelőtt. xD


Ennek már vagy 3 éve, de azóta se tudom kinyújtani annyira mint a másikat (ha fekszek a hátamon kőpadlón, lent van a könyököm, akkor a jobb kézfejem is lent van a földön, sőt, még fel is tudom 1-2 centit emelni a könyököm, úgy, hogy lent van a földön a kézfejem és a vállam. Na ugyanezt a ballal nem tudom megcsinálni, ha teljesen ellazítom magam, akkor is lebeg a kézfejem 1-2 centire a földtől). :D

2009. nov. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
80%
Mindannyian ROSSZ dolgot tanácsoltok. Minden amit eddig írtatok TÉVHITEK. Először is mi az izomláz? Az izomláz a szokatlanul nagy terhelés miatt jött létre. Az izomban mikroszkopikus szakadások jönnek létre, amik a gyulladás keltő anyagok miatt begyulladnak, és ezért fáj. Namost hogyha te erre rádolgozol, vagy nyújtasz, akkor rontasz a helyzeten. Amikor mozogsz, akkor lehet h. nem érzed annyira a fájdalmat, de ez csak átmeneti megoldás. Izomlázra a forró fürdő meg a sok pihenés jó. Üdv: Egy sportoló.
2009. nov. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
89%

Az utolsó írta helyesen.


ma 15:09:

Agyadban gyülemlik a tejsav, szerencsétlen....

2009. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
21%

Látszik te majom hogy nem jártál életedbe biológia órára, csak a koksz szállt az agyadba.

Annak idején is tanította a drága tanító nénid, feltéve ha te nem a nagyképű arcodat bámultad a tükörben hogy tejsavas keletkezik ilyenkor a drága kis nyúlt izmaidnál.

2009. nov. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

Ezt nekem írtad, te büdös gyökér?

Milyen biológia óra kis köcsöggyerek?

Én nem taknyos kis hülyegyerek vagyok, aki mindenféle hülyeségeket beírogat ide, miközben a tudása nagy 0 !

Jó embert találtál meg a kis nyomorult elméleteiddel, mivel IFBB szakedző vagyok, 20 éve foglalkozom testépítéssel....

Éppen ezért nem is fogok leállni veled vitatkozni, mert nem vagy méltó vitapartner, meg amúgysem szoktam vitát nyitni teljesen egyértelmű kérdésekről.

Meg az se érdekel, hogy te milyen baromságot hiszel, csak a kérdezőt ill. másokat ne vezess már félre, mert a hülyeség így terjed sajnos.

2009. nov. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!