Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot ajánlanátok egy...

Milyen táncot ajánlanátok egy még soha nem táncolt embernek?

Figyelt kérdés

Csak szalagavatón táncoltam (keringőt szkippeltem, azt nem akartam), szórakozóhelyeket is kerülöm, eddig rocktogonban tudtam csak felszabadultan "táncolni" :D

Zavar, hogy nincs rendes mozgáskoordinációm a tánchoz (sportokkal semmi gondom nincs), küzdősporthoz. Valami ötlet? :(

21/L



2013. nov. 26. 21:57
 1/5 anonim válasza:
Lehet, hogy tetszene neked valamilyen fél fitness fél tánc dolog (annyiféle van, meg félévente van valami új, hogy zumba meg ilyenek, hogy nem tudom a nevüket, de tudod mire gondolok, nem?), mert abban ismétlődő, kombinálható mozdulatok vannak, el is fáradsz, jól is esik. És minden ilyesmitől javul a koordinációd is, lesz pár alapmozdulatod. Utána én a hiphopot mondanám. Nem annyira kötött, nem annyira merev, szerintem mindenki könnyen belejön és ráérez.:)
2013. nov. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jaaj, zumbát próbáltam, nem jött be :D pilates óra után volt, így egyszerű fekete sportgatya-póló kombó volt rajtam, többi csajon feszülős gatya, meg tiptop sportruha, és nem éreztem túl nőiesnek a fenékriszálást a sportgatyámban :D
2013. nov. 26. 22:36
 3/5 anonim válasza:
Hát akkor rossz helyre mentél:) Ilyen helyeken amúgyis esélyes, hogy sznob billegetős p!csákba futsz bele, de egy jobb helyen, vagy jobb kerületben ez méginkább így van. Én a kerületi putri művházban voltam, és ott jó volt a csapat:D Barátnőm meg konditerem, szolárium melletti tiptop stúdióban volt, na gondolhatod...
2013. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. nov. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kezdő hip-hop
2013. nov. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!