Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » én küzdő önvédelmi sportokat...

én küzdő önvédelmi sportokat szeretem. Az lenne kérdésem h milyen küzdősportot illetve önvédelmi sportot ajánlanátok egy nem olyan jó állóképességű embernek?

Figyelt kérdés

állóképességem azért nem jó mert dohányzók és nem alkarom

abba hagyni hobbi szinten szeretnék kick-boxolni vagy hasonlót. Bokszoltam jódoztam meg wing tsunoztam is

180 vagyok 75 kg azért annyira nem rossz az állóképességem h 5 perc alatt kidöglök de egy 1 órát folyamatos futással nem nagyon tudok vagy akarnák kibírni mit ajánlotok


2010. okt. 9. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Modern defendo.A rendes edzés előtt külön van egy 1 órás állóképességi edzés.Az tényleg fosató,a vödör is ki van készítve,mert volt már aki berókázott tőle.Van aki csak arra jár,van aki csak az önvédelmi részére és van aki mindkettőre.
2010. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
51%

Hát először is nem ártana megtanulni félig-meddig érthetően írni .


Amúgy a krav magát ajánlanám

2010. okt. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Először is az állóképességedet növelhetnéd azzal hogy a kezedbe veszed a magyar helyesírási kéziszótárt, mielőtt ész nélkül írsz.


Ha önvédelem érdekel akkor mindenképpen Krav-Maga, ha küzdősport akkor pedig el kell dönteni hogy inkább olyan küzdősportot választasz amiben a földharc dominál, vagy csak ütős-rugós technikákból áll, esetleg olyan amiben minden van.

Ha földharc érdekel akkor BJJ, ha állóharc akkor talán thai box a legjobb.

2010. okt. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

kösz am azért hangzik hülyén a kérdésem mert kijavítottam ékezet hibákat mert angol billentyűzetem és nem olvastam át a mondatot "nem alkarom" helyet (nem akarok )azt akartam írni és nem figyeltem bocsánat és köszönöm a válaszokat

és elmegyek magyar nyelvtanárhoz is xd

2010. okt. 9. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!