Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan helyet ahol a...

Tudtok olyan helyet ahol a lentieknek megfelelően tudok kipróbálni pár dolgot?

Figyelt kérdés
kezdjük az elején... 9.-es vagyok, semmit nem sportolok, és bele szeretnék fogni a röpibe, csakhogy az iskolában folyamatosan leépítik az önbizalmamat, mikor már tényleg elhatározom, hogy beállok egy csoportba. suliban akárhányszor jön felém a labda, elugrok, mert a többiek másképp kinevetnek, akármit csinálok, mégha jól is megy át, akkor is van min gúnyolódna, és ez egy bélyeget nyom az összes tesis napomra, úgy jönnek oda hozzám hogy 'semmire nem vagy jó' 'semmit nem tudsz, örökké lúzer maradsz' meg ilyenek, (egyszer a csapattársam lelökött a földre, hogy mégis mit képzelek, hogy elrontom a játékot azzal hogy élek) és szeretnék kilépni a szerepemből és belekezdeni valamibe... csak először ki akarom próbálni magam közönség nélkül... hogy egyáltalán úgy menne-e a passz, ha mondjuk a nővéremmel elmennék egy szabad röplabdapályára, és ott passzolgatnánk :) mert én igazság szerint élvezem, csak ezek a fujjogások, meg hasonlók nem tesznek jót az önbizalmamnak... ilyen hely nincs? ahol egyedül vagyok?

2013. nov. 27. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
ejj, b+, azért szállnak rád, mert hagyod. másrészt meg, ha tehetséges lennél, akkor nem ugranál el a labda elől, és a többiek is hagynának játszani. keress másik sportot, egyénit.
2013. nov. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem érted... én egyedül még nem próbáltam, vagyis hogy senki nincs mellettem. egyébként amikor tesin párokban gyakoroljuk, akkor vissza tudom ütni, de amikor már élesben megy... ott félek. ez a gond
2013. nov. 27. 15:55
 3/3 EbS válasza:
Ha röplabdázni szeretnél ne hagyd magad. A labdához hozzá lehet szokni és idövel majd nem fogsz félni. Szerintem egyedül nem sokra mész. Az se mindegy kitöl tanulod.
2013. nov. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!