Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az ilyen fajta futócipő...

Az ilyen fajta futócipő mennyire jó?

Figyelt kérdés
Ebay-ról rendelt cipők mennyire jók? Pl gondolok erre: [link] postával együtt is "csak" 9 ezer körül van.
2013. nov. 28. 11:27
 1/1 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Én nem veszek cipőt csak boltban, olyat, amit ismerek.

Konkrétan ez egy Nike, felmész az oldalukra és megnézed mi ez és mire jó. Elvben tudni kell, hogy neutrális cipő, vagy szupinálóknak való vagy pronálóknak való. (kifelé vagy befelé fordított lábbal futsz, hol kopik jobban a cipőd, vagy középen jársz).


Ha ezt tudod, akkor megrendelheted, ha az Általános Feltételek szerint könnyű visszaküldeni.

Én nem ismerem a Nike-kat, de 9000-ért nagyon jó minőség nem lehet. Ha van valami bajod (én öregszem és néha vacakol a térdem), akkor egy jó cipőn nem szabad spórolni, mert azért vesszük, hogy a lábunkat (izületet) kíméljük vele. Ha csak úgy utcainak szánod, akkor lehetsz nagyvonalúbb, de futásra nem jó az ilyen alacsony árú cipő.

2013. nov. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!