Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Minden gyakorlattól csak...

Hosszúhajú kérdése:

Minden gyakorlattól csak erősödik a lábam, pedig vékonyítani szeretném. Hogyan?

Figyelt kérdés
Az eddig végzett sportoktól mindig csak egyre vastagabb és vastagabb lett. Próbáltam szobabicaj, lépcsőző, combgyakorlatok fekve, állva súlyzó nélkül, sporteszköz combra. De erősebb lett. Milyen sporttal tudnám vékonyabbá tenni? - nem izmot akarok.

2013. nov. 29. 02:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az van, hogy nincsenek vékonyító gyakorlatok. Az étrenden múlik szinte az egész. Szálkásító diétával, ami kalória mínuszt jelent nem tudsz izmot növelni naturálban. Tehát kellene egy jó diéta és így eddz heti minimum 3-4-szer 40-50 percet aerob zónában. Tehát kb 130-as pulzussal.

Olyan nincs, hogy te majd megmondod, hogy honnan fogyj. Nem lehet irányítani a fogyás helyét. Mindenkinél genetikailag eldöntött, hogy ki, honnan ,milyen ütemben ad le zsírt.

De diéta nélkül nem is fog menni sehonnan!

2013. nov. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Nekem az úszás bejött.

Lépcsőzőgép, guggolás... Ez nekem is csak izmosított. Akárki akármit mond, tapasztalat, hogy magától a mozgástól is függ a dolog.

2013. nov. 29. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Mekkora a testzsírod, mennyire volt szálkásító az étrended edzés közben.. ?
2013. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mármint mellett.
2013. nov. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Érdekes, én meg úgy vettem észre, hogy vastagító lábgyakorlatok nincsenek. Pedig én jó tömeges virgácsokat kérnék szépen! :-) Ja, meg jó kerek segget természetesen. :-)
2013. nov. 29. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen Andim, de olyan nincs, hogy izmosodik a lábad, miközben hasról meg fogyni akarsz.;)

Különböző étrend kell hozzá.

2013. nov. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
igen Drága Monti, majd egyszer... puszillak :-)
2013. nov. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy újabb szegény akaratlanul is izmosodó lány : ( Kár, hogy közismerten irreális a sztori.
2013. nov. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Pedig milyen jó is lehet akaratlanul izmosodni... :-)
2013. nov. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi összes választ.


1/9 - majdnem minden nap mozgok, most hulahoppozom is, nagyon formásít! Tudnál mondani konkrét aerobot combra?

2/9 . köszi a tippet- úszás.

3/9 - nem volt szálkásító étrendem, nem nagy fogyást akarok, csak a lábam lehetne vékonyabb. Arra ügyeltem, hogy a napi kalóriabevitel, soha ne érje el a normális 2000 et. Meg lehetőleg főzelék...

2013. nov. 29. 15:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!