Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike-ból melyik futócipőt...

Nike-ból melyik futócipőt érdemes venni ami jó és 20 ezer vagy az alatt van?

Figyelt kérdés

Mindenképp Nike kell. Olyan amivel lehet futni nem kifejezetten futásra kiképzett talajon izületrongálódás nélkül.

(férfi cipő)



2013. nov. 30. 22:03
 1/4 A kérdező kommentje:

én ezt a nike downshiftert néztem:

[link]

2013. nov. 30. 22:06
 2/4 anonim ***** válasza:

decathlonba 20ezer Ft-ért vettem a héten egy nike dual fusin cipőt.


Így néz ki: [link]


Azt írták róla hogy elsősorban aszfaltra van.Kényelmes,jól kipárnázott a talpa,kellemes benne futni.

2013. nov. 30. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat érdemes venni, ami a Te lábadra jó. Ajánlani nem nagyon lehet, mert az értelmes válaszhoz tudni kellene, hogy neutrális, szupináló vagy pronáló a lábad. Van-e túlsúlyod, mennyit akarsz futni hetente. Akarsz-e futni terepen, tehát nem aszfalton? Hiába veszel egy "jó" mások által ajánlott neutrális cipőt, ha pronáló a lábad. Mellesleg nem értem a ragaszkodásod a Nike márkához. Szerintem alkalmas cipőt kell keresni, nem Nike-t. Sok divatos csiriviri cipő között nagyon nehéz megtalálni a valóban alkalmasat, ezért van az, hogy gyakorlott futók lábán ritkán látod ezt a márkát. A gyakori futócipő márkák, Asics, Saucony, etc.etc. között könnyebben találsz alkalmas cipőt. De ha valamilyen "divatos" megfontolás vezet, akkor meg mindegy, legyen Nike és kész.
2013. dec. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mancs53 válasza:

holnapi napon veszek egy futó cipőt.

éppen akció van a hétvégén a hervisben 2014. jún.14-15-én.

megyek megnézem.

nagyon tetszik ez a típus:

Nike Air Ikarus plusz

[link]


ára a kedvezménnyel 30%

20.000 ft lesz.

hétvégén:20-30% a kedvezmény ha netről leszedsz kupont...


majd írok róla milyen és mennyit bírt.

2014. jún. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!