Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit jelent az hogy Szálkás...

Mit jelent az hogy Szálkás Izom? Hogy tudok úgy edzeni hogy szálkásodjak?

Figyelt kérdés

2013. dec. 1. 23:02
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Vásárolj egy kis észt..


Jobban mondva először inkább egy kicsit agyra eddz..

2013. dec. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fasz
2013. dec. 2. 00:11
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Így nézel ki, ha lepucolunk:

Felül:bőr

Alatta: zsír

Legalul: izom

A szálkás azt jeleni, hogy nincs rajta zsír. Ez genetika függő is. Nem az edzésmódszeren múlik, hanem táplálkozáson. Vannak akik szerencsések(jómagam is ilyen vagyok), akik nem nagyon zsírosodnak. Így mondhatom, hogy elég szálkás vagyok. Példa: Erdei Zsolt tele volt izommal. Azért nem tűnt mégsem annyira izmosnak, mert rengeteg zsír is volt rajta plusszban.

De stílusodból ítélve ez neked úgyis magas. Úgyhogy úgy kell edzeni, hogy 4x8 scottpados bicepsz, fekvenyomásból sokat, csigás letölásból keveset, fejfölé nyomást meg egyáltalán ne:D

2013. dec. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
jo program:D
2013. dec. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
64%
Izomépítés: nagy súlyokkal keveset (amit tudsz max.kg annak kb.90-110%-a), szálkásítás: kisebb súlyokkal sokat (kg. 40-70%).
2013. dec. 8. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18%
Ezt gondolom csak unalombol irtad??vagy te telleg komolyan gondolod ezt?
2013. dec. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 legion ***** válasza:
100%
Ha fogysz,akkor soványabb leszel.Arra rágyúrsz,ráfekvőzöl,kettlebelezel(amelyik szimpatikusabb),és máris szálkás izomzatod van.Ússzál,fussál,az szálkásít,és ami-szerintem- a legfontosabb-állóképességet ad neked.Az minden alapja,mennyi szufla,kajak van benned.Ha ezektől kiszálkásodsz,ráedzel,ami jólesik.(Szerintem a saját testsúlyos edzés az igazi,nézz meg egy ókori görög szobrot.)Szálkás test,és izmos.
2013. dec. 11. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
20%
A SZÁLKÁSSÁG CSAK CSAK CSAK BAZ.MEG ES CSAK IS A KAJÁN MÚLIK,EDDZ MELLÉ MINT EGY ÁLLAT DIÉTÁZZ NAPI 2GRAMM CH/TSKG,ÉS 3FEHÉRJE/TSKG,PLUSZ HETI 40PERC KARDIOZÁS LEGALÁBB 3SZOR.->EZT AKKOR HA ZSIRT KELL LEADNOD,HA GYIK VAGY AKKOR TÖMEGET NÖVELJ ELŐSZŐR DE AZZAL MEGY MAJD ZSIR IS ÉS UTÁNA SZÁLKÁSITASZ
2013. dec. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!