Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 15 éves/L vagyok és nagyon...

15 éves/L vagyok és nagyon vékony vagyok comb, vádli igy végig és hát izmosodni szeretnénk az valamennyit segít a vékonyságon és hogyan kezdjem el? Milyen gyakorlatokat végezek

Figyelt kérdés
2013. dec. 4. 16:43
 1/1 aikiboxer ***** válasza:

Kezdetnek keress rá arra az interneten, hogy Sárga kapszula, töltsd le a könyvet és olvasd el. Könnyű és élvezetes olvasmány és vicces a stílusa. Ebből megértheted az alapokat.


Utána ezek alapján tedd rendbe az étkezésedet, majd válassz a szerint, hogy saját testsúllyal vagy súlyokkal/gépekkel akarsz-e edzeni.


Ha saját testsúllyal (és szerintem a Te korodban főleg lányként ez még jobb), akkor vedd meg könyvesboltban vagy töltsd le internetről a Fegyencedzés című könyvet, ez szintén egy jópofa (macsó) stílusban megírt könyv, de ezzel ne törődj, csak kezdd el csinálni. Ez egy progresszív edzésprogram, ami azt jelenti, hogy mindent szép fokozatosan tanít meg az alapoktól.


Ha meg súlyokkal/gépekkel akarsz edzeni, akkor ott van a Sárga kapszula, abban vannak kezdő edzéstervek, keress rá a gyakorlatokra neten, vagy kérdezd meg itt a srácokat.

2013. dec. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!