Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fehérjét ajánlotok?

Milyen fehérjét ajánlotok?

Figyelt kérdés

Futok rendszeresen, mellette szeretnék valamilyen fehérjét fogyasztani. Ki mit ajánl?

ezen gondolkozom jelenleg

[link]

márkákkal kapcsolatban is jöhet vélemény



2013. dec. 4. 23:40
 1/7 A kérdező kommentje:

ja és nemsokára kezdem a kettlebellt

22 éves vagyok és lány

2013. dec. 4. 23:41
 2/7 tap bela ***** válasza:

Valaha is elgondolkodtál már azon, hogy egyes fehérjék, miért olyan végletesen olcsók? Vajon a Te fehérjédben is ott találhatók az összetevők között?


A minőségi whey protein alapja a WPC80 minőségi koncentrátum, és nem a magas laktóz tartalmú WPC35. A minőségi fehérje nem tartalmaz hozzáadottan maltodextrint (glükóz polimerek), dextrózt, amely technikailag ugyan nem cukornak nevezettek, de ezek magasabb glikémiás indexüek, mint a fehér kenyér. A minőségi fehérjében nincsenek hozzáadottan olcsó töltőanyagok, mint pl. glicin, alanin és taurin. Ezeket az anyagokat azért teszik hozzá, hogy egy bevizsgáláskor magasabb fehérjetartalom mutatkozzon. A minőségi fehérje kis mértékben vagy egyáltalán nem tartalmaz kukorica szirupot, hidrogénezett zsírokat (dairy creamer), mivel ezek igen olcsó anyagok, amelyekkel a fehérjéd ízét javítják, de közben tele vannak "rossz" zsírokkal és cukorral.

2013. dec. 5. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Makoscsiga ***** válasza:
Miért gondolod, hogy fehérje kiegészítésre van szükséged? Miért nem megoldható rendes táplálék formájában a bevitel?
2013. dec. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

tap bela

De igen, sejtettem hogy van valami csavar a dologban hogy ilyen olcsó, de a Biotech Usa-rol eddig csak jókat hallottam, ezért is kédeztem rá a dologra, hátha valaki jobban ismeri.


Makoscsiga

Futás után igyál meg egyszer egy fehérjeturmixot és meglátod :)

2013. dec. 5. 19:35
 5/7 tap bela ***** válasza:

Írod, hogy rendszeresen futsz..... Tehát a te tápkieg összetételed kicsit másabb, mint egy testépítőnek.



Alap egy jó vitamin komplex.

Például Peak vitamin A-Z tökéletes 1.800Ft


Kellene edzés (futás előtt) egy szénhidrát/elektrolit. De jobbnak találnám ha még ebbe 10g EAA is menne.


Futás alatt is kortyolhatod.


Futás után egy recovery.

Például egy recovery xs

1 adag = 90g tartalmaz:

Waxy Maize: 50,2g

whey protein izolátum: 24,3g,

Leucin: 5,5 g

Glutamin: 4,5 g

Creapure ®: 3g

C-vitamin: 550 mg

Elektrolitok: 360mg

2013. dec. 6. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 tap bela ***** válasza:
Hoppá még lemaradt B-complex-et is beiktatnák.
2013. dec. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2013. dec. 7. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!