Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 honap gyuras utan eljutottam...

3 honap gyuras utan eljutottam arra a szintre hogy kirakok kepet facebookra. Mivel kenjem be a testemet hogy fenyleljen a kepen?

Figyelt kérdés
2013. dec. 9. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Babaolaj. De hülyének fognak nézni.
2013. dec. 9. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
nutella
2013. dec. 10. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Azért csíínján a magamutogatással, egy picit egoista, és többen fognak fikázni érte, mint akiknek tetszeni fog. Szerintem elég, ha körbeküldöd barátoknak zárt levélben, és kész.

Másrészt 3 hónap? Hahaa, kb sehol nem tartasz 3 hónap után, de figyelemre méltó a kitartásod! Feszüljön az izom a póló alatt suliban, mg haverokkal, de nem kell mutogatnod magad... Vagy kirakati próbababának készülsz, és kell az önéletrajzba? : )

2013. dec. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
disznózsír
2013. dec. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A helyesírásodból és a kérdés színvonalából ítélve neked legjobb a csónaklakk lenne.
2013. dec. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hahaha
2013. dec. 11. 12:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Vazelin+étolaj, de apádnak ne szólj mert elver fakanállal
2014. nov. 28. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!