Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Krav Maga lányoknak?

Krav Maga lányoknak?

Figyelt kérdés

Holnap megyek az első edzésre, soha nem sportoltam, pláne nem ilyesmit. Ráadásul ugyan kezdő csoport, de szeptemberben kezdődtek az edzések. Nagyon félek :D Nyugtassatok meg! Nem lesz gáz, hogy lány vagyok? Bírni fogom? Nem fogom hátráltatni a többieket?

Már attól is félek, hogy egy összeszokott ügyes csapatba bekerülök tök egyedül és még béna is leszek mellé.. ajjjajj.. :/

20/L


2013. dec. 10. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:
a kravmaga használhatatlan önmagában főleg egy olyan nőnek aki sosem járt hasonló edzésekre. nem kell aggódnod ha nem fejlődnek a csoporttársaid megfelelően az nem miattad lesz hanem azért mert nem alakulnak ki bennük olyan készségek amikkel végre tudnák a technikákat rendesen hajtani.
2013. dec. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha rám hallgatsz elmész előtte boxolni pár évet utána már lenne valami értelme elmenni(függetlenül attól hogy úgy reklámozzák hogy ezzel bárki megvédi magát) de igazából akkor már elmehetnél inkább valamilyen késesbotos harcművészetre is. de ha ezek nem vonzanak akkor még ott a jujitsu amit jól oktatnak itthon.
2013. dec. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne izgulj már ennyit. :D


Én igaz fiú vagyok (19) de vannak a csoportban lányok is 15-30 ig simán de vannak olyan csoportok ahol még"idősebbek"..


Nem lesz gáz,hogy lány vagy egyáltalán mivel ugyanúgy lányok részére is elsajátítható , bírni fogod igen és nem-nem fogod hátráltatni a többieket mivel szerintem folyamatosan csatlakoznak a csoporthoz.. Ha normális a csapat akkor még segíteni is fognak.Így szokott menni ..


"Béna leszel". Finomabban fogalmaznék de ez benne van a kezdeteknél mivel a profi boxolók,km-esek , senki sportoló nem az anyja hasába kezdte..


Remélem jó edzőhöz és jó helyre mész mert tényleg sok az okos neten is, de az is benne van,hogy nem jó helyre mész és akkor tényleg semmit nem ér. Én is kravozok már lassan 2éve de én jó edzőt fogtam ki.. Bízok benne,hogy te is. ;)


Ügyes legyél és ne izgulj. :) Én is nagyon izgultam először, azt hittem semmit nem fogok ott tudni, semmit nem bírok megtanulni ahhoz képest most megyek a lassan negyedik vizsgámra és minden fasza.


Ha kérdezni akarsz személyeset,tapasztalatokat,stb akkor nyugodtan írj privátban. :)

2013. dec. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!