Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen futócipőt...

Szerintetek milyen futócipőt vegyek?

Figyelt kérdés

Aszfaltra, félmaratoni táv alatt, rendszeres (heti kb 3)edzéshez, 70kg os testsúllyal, befelé dőlő lábra.

Kezdek egész jó lenni 4 perces ezreket futok 10km fölött is.



2013. dec. 11. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

ha befelé dőlő lábad (lúdtalpad) van akkor ne futkorásszál hanem először azzal kezdj valamit, különben előbb utóbb fájni fog a bokád, térded (minimum)


És ezt komolyan mondom!

2013. dec. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én most vettem nike lunarglide futócipőt.Lúdtalpkiképzés is van benne. Ez az egyik legújabb cipőjük. Sokkal ruganyosabb,mint a légtalpas nike-om. Csak ajánlani tudom. 30/n heti 4-szer futok 1 órát.

Én is lúdtalpas vagyok,de megtanultam külső talpélen futni.

2013. dec. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem én már igen csak nem vagyok benne a futkorászok kategóriában.
2013. dec. 12. 21:54
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha minden pronáló futó feladná a futást - mint ahogy itt föntebb tanácsolják - akkor kihalnának a futóversenyek.

A Saucony-nak van vagy 6-7 különböző cipője pronáló lábra. Igaz, hogy ezek mindig drágábbak, mint a neutrális lábra való stabilizálás nélküli cipők, viszont cserébe nagyon jók. Évek óta a Saucony egyes cipői nyerik az év futócipője választást. Nézd meg a ProGrid Guide 6-ost, a ProGrid Phoenix 6-ost, vagy a ProGrid Omni 11-est. A Hurricane 15-ös állítólag a csúcs, de az már 35 ezer.

Nálunk a családban 4 Saucony van. Az enyémben 1400 Km van és még mindig egyben van és teszi a dolgát.

Hajrá-hajrá!

2013. dec. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!