Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Pavel Meztelen harcos programj...

Németh Ati kérdése:

Pavel Meztelen harcos programját követem. Egykezes fekvőre használom csak a GTG-t. Az egésznek a kivitelezésével semmi gondom. Az a baj, hogy a könyököm a terhelés miatt fáj. Mit javasoltok mit tegyek?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 20:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Hagyd el az ízületkárosító kajákat. (glutén, lektinek, sok ch mindent ami gyulladásfokozó)

Egyél több, sok és még több zselatint, fogyassz kurkumint.


Ha kell, menj el köpöly terápiára.


Vagy kicsit szüneteltesd az edzést, vegyél vissza a nehézségből, ismétlésszámból.. hagyd regenerálni az ízületet.


Gondold újra a kivitelezésedet, elég szabályos-e.

2013. dec. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fontos a technika hangsúlya. Régen én is könyökből nyomtam ki magam, fájt is eléggé. Aztán már ésszel csináltam, rendesen a test megfeszítésével, és erőlégzéssel. Ég és föld.


Esetleg melegíts be mindig mielőtt lenyomsz pár ismétlést. Végezz karkörzéseket (váll, alkar és csukló), esetleg nyomj le pár egykezes faltámaszt. Ha a fájdalom továbbra is fennmarad, akkor pihenj, ne erőltesd, és csinálj pár rávezető gyakorlatot az egykezes fekvőtámaszra (dögivel van ilyenekből youtube-on ha beírod pl. hogy one arm pushup progression).

2014. febr. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!