Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy huzamra elvégezendő...

Eddiefrom kérdése:

Egy huzamra elvégezendő fekvőtámaszok számát milyen módszerrel tudnám növelni kis idő alatt?

Figyelt kérdés
Olvastam a Meztelen harcos és a Fegyencedzés könyveket de nem tudom hogyan lehetne hatékonyan összevetni a dolgokat!

2013. szept. 18. 11:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem Pavel technikája nagyon sokat segített. Korábban összesen 2-2 egylábas guggolást tudtam megcsinálni azt is csak ülő helyzetből. Kb 3 hét alatt eljutottam oda, hogy már megy a 4-4 is és alacsonyabbról kezdem.

A fekvőtámaszokban is nagyon sokat fejlődtem, hasonló eredménnyel.

Főleg az ízületeimnél érzem a hatást. Korábban mindig fájt a jobb vállam fekvenyomás vagy fekvőtámasz után is. Szúró fájdalmat éreztem. Nyilván gyenge volt és túlerőltettem. Próbáltam kisebb súllyal meg térdből is, de úgy sem volt az igazi. Aztán egy ideig nem is csináltam majd újra kezdtem és éreztem, hogy még mindig fáj. Utána elővettem Pavel könyvét újra elolvastam ami benne van és elkezdtem rendesen és fokozatosan is alkalmazni és módszerével nem fáj a vállam és ennek nagyon örülök. :) Már simán megy a fekvőtámasz nem kell térdből csinálnom.


A fegyencet még nem olvastam, viszont kíváncsi vagyok rá. Meg van, de nem valami jó minőségben.

2013. okt. 2. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!