Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan oldalt...

Tudtok nekem olyan oldalt mondani ami tabellába rendezi azokat a csapatokat akik a legrégebben döntetleneztek már?

Figyelt kérdés

Minden bajnokságból, leginkább labdarúgásról van szó.

Fogadáshoz kellene, duplázáshoz, már jó ideje csinálom és ha lenne egy ilyen oldal akkor sokkal könnyebb lenne kiválasztani a csapatokat.

Olyan angol oldalt már találtam ahol a legrégebb óta döntetlenező csapatokat rendezte sorrendben.

Ha tudtok ilyet vagy valami hasonlót akkor kérlek segítseget.



2013. dec. 22. 13:38
 1/2 hookuszpook ***** válasza:
Bátor vagy.
2013. dec. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 hookuszpook ***** válasza:
Belekostoltam én is a duplázásba, rengeteg eredményt is átnéztem visszamenőleg, de bárhogy is szűkítettem a megjátszandó meccseket, mindig találtam olyan sorozatot ahol bukta lett volna a vége. Vagy pedig ha nagyon biztosra szerettem volna menni (pl. egy csapat 10. döntetlenje után kezdtem volna el), akkor nagyon ritkán és nagyon keveset nyertem volna. Ezek miatt használom én inkább a sportbefektetés módszert, mert ott nincsen rizikó és folyamatosan vannak megjátszható meccsek. Nem kell izgulni az eredmény miatt.
2013. dec. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!