Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 21 éves vagyok, nem tudom...

21 éves vagyok, nem tudom hogy túlkoros vagyok-e ahhoz hogy neki álljak az ökölvívásnak, verseny szinten?

Figyelt kérdés
Semmi elő képzettségem sincs, viszont az elmúlt években több fajta sportot űztem, ami miatt nagy kitartásom és jó fizikumom lett. Eddig csak az utcai boxokban vettem részt. Jól jönne egy szakértő véleménye koromat illetően, hogy ilyen korban elkezdeni, illetve akár a további életemet erre a sportágra feltenni érdemes-e és hogy mit várhatok ennyi idősen hova juthatok ha most elkezdem és kitartóan csinálom?

2013. dec. 22. 15:50
 1/6 anonim ***** válasza:
ahhoz, hogy amatőrben elindulj és győzz is kb 5 év kell ha 0ról indulsz és 34éves korodig tudsz tudsz versenyezni amatőrben szóval nyugodtan de profi karrierbe már ne nagyon gondolkozz.
2013. dec. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tehát ha jól értem semmi esély arra hogy a profik közé lépjek?
2013. dec. 23. 08:06
 3/6 anonim ***** válasza:
ha tehetséges vagy akkor még igen. de azért aki 6évesen kezdte már most 15év előnyben van(ami szerintem már behozhatatlan) úgyhogy a profik közé végül is bekerülhetsz csak nagyon jónak kell lenned ahhoz hogy nyerj is.
2013. dec. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
bozai gyula 32 évesen kezdte és magyar bajnok ha jól tudom.
2013. dec. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
akkor a versenyzést kezdte asszem magát a boxot 14évesen
2013. dec. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én úgy tudom,hogy labdarúgó volt és amikor abbahagyta akkor kezdett el bokszolni.

de egy ismerősöm szerint már akkor kettesével verte le a palikat,amikor még nem is bokszolt,csak focizott.:)

2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!