Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Neten találtam ilyen edzést,...

Neten találtam ilyen edzést, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek erről az edzséről? :)

http://www.youtube.com/watch?v=VJxFKeg-Eho

Hasznos/hatásos-e vagy sem, hol lehetne ilyet csinálni, stb?



2013. dec. 25. 04:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy lerakat fos.
2013. dec. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Döntsd el, mi a célod! Mindig ez határozza meg a hatékonyságát egy módszernek.


Vannak olyanok, akik a tradicionális ősi japán kardvívást gyakorolják. Vannak, akik lovagi tornákat rendeznek korhű öltözékben, megint mások pedig a II. világháború híres csatáit elevenítik föl.

Nekik ez a szenvedélyük, érdekli őket a történelem, az ő céljuk minél jobban belehelyezkedni egy kis időre az adott korba.


Nem feltétlenül jelenthető ki, hogy valami jó vagy nem jó, ha nincs szempont, ami alapján vizsgáljuk. Van logikus magyarázata annak, hogy egyesek miért mennek rá a jégre egy bottal és kergetnek egy kicsi fekete korongot? Arról is elég nehéz meggyőzni másokat, hogy miért jó odaállni valaki elé, és üttetni a fejemet vele, meg rugdosni egymás combját. 15 éve próbálom elhitetni mindenkivel, hogy érdemes, több-kevesebb sikerrel. :)


Tehát kedves kérdező, mi a te célod? Izmosodni szeretnél? Bunyózni akarsz? Vagy a hagyományőrzés vonz? Vagy bármi más?


Ha ez eldőlt, már nem nehéz választani.

2013. dec. 25. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hatásos? Ez? Összekeverünk minden ma jól hangzó dolgot, az elejére bevágunk valami cirkuszi gladiátor vívást ütőpajzsokkal. Igen hatásos a kis személyi edző rohadtul megtömi a zsebét úgy fél évig mikor eltűnik a sosem volt divat mozgások szemétdombjára.
2013. dec. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 aikiboxer ***** válasza:
Neutronlovaggal kell, hogy egyetértsek. Az erőnléti része nem lenne rossz (de nincs benne semmi újdonság), a technikai része viszont nagyon gyenge, egy rendes technikát nem látunk a videón, még egyenest se tudnak ütni, és hol vannak a zsákok?!?! Az elején meg a "vívás" végképp mulatságos. Egy teljesen kezdő kendós egyetlen legyintéssel kivégez ezekből kettőt. :)
2013. dec. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gladiátor harc, és erőnlét...

Gladiátorok mióta kendóztak? :O Lemaradtam töriből O_O

Az meg, ahogy néztem a videón, nyilvánvalóan nem profik, hanem tanoncok, tehát olyanok, akik kezdők... én se tudnék szépen ütni, ha azért megyek oda hogy megtanuljam, nem?

Nem azt kérdeztem, hogy jól csinálják-e, hanem hogy a gladiátor harc tanulása összevetve egy erőnléti edzéssel: Lásd videón pl Insanity híres edzése és a bootcamp


Van valahol hasonló gladiátorosdi tanulási lehetőség?

2013. dec. 27. 03:00
 6/7 anonim ***** válasza:
El kell keserítselek 98%, hogy az oktatókat látod. Vagyis inkább 100%.
2013. dec. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
A gladiátorok sem kendóztak, ahogyan a szamurájok sem. A kendó az egy modern, specializált versenysport, amely védőfelszereléssel tanít meg full contact harcolni. Manapság ugyanúgy ez az egyik legjobb módja a vívni tanulásnak, ahogyan az ökölharcnak is a védőfelszereléses full contact stílusok (box, savate stb.).
2013. dec. 27. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!