Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy edzek fenékre? 16L

Hogy edzek fenékre? 16L

Figyelt kérdés
Mostanában elkezdtem futni, és egy ismim elhívott kondi terembe is.. nem akarok egy kigyurt cicababa lenni mert az undorító. :P csak szeretnék jol kinézni. Szóval a kérdésem az lenne, hogy hogy edzhetek a legjobban popsira? mert szeretnék jol kinézni, de egy csomó oldalon olvasgattam, és nem tudom hogy melyik lenne a legjobb egy kezdő számára. időm mint a tenger, szerintem többet is ki tudok próbálni. :)

2013. dec. 25. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]

Kezdőként lábnyújtás,guggolás,lábhajlítás,vádli állva.

2013. dec. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hobbista kondisként nőként túl izmos nem tudsz lenni, max olyan lehetsz, mint a fotókon, naptárakon, fitnestermékeken levő nők, akik azért valljuk be, elég jól néznek ki a közvélemény szerint is. Szóval ha komolyan akarsz kondizni, akkor a lábat heti 1x teljes egészében, vagy ketté bontva, szintén heti 1x-1x az izmokat megedzed, és minden mást is, normális étrenddel.


Minta edzésterv: [link]


Olvasmány: Sárga Kapszula (könyv), hogy ne vaktában végezd ezt a sportot.

2013. dec. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Lábtolás,guggolas,lábzárás,kitörés.

Rendes súllyal csináld,ne csak bohóckodj.Akkor ne is menj.


De szerintem kérj segítséget az edzőtől.Mert most csak hallasz egy csomó gyakorlatot de fogalmad sincs pontosan hogy néznek ki,mennyivel kell,mennyit,mit egyél,hanyszor stb..

Csak elkezded csinálgatni összevissza aminek aztan semmi eredménye nem lesz csak demotiválódsz..


Amúgy nem tudom hol látsz te kigyúrt cicababákat..évek óta kondizok mégse találkoztam eggyel sem.

2013. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem attól kell félned, hogy kigyúrt leszel, hanem hogy semmi eredmény nem lesz, ez kissé valószínűbb. És persze nem csak fenékre edzünk.
2013. dec. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ja, a helyedben én is attól paráznék inkább, hogy nem lesz eredménye. Nem olyan egyszerű az, kisszívem;)


Amúgy meg amit én nagyon érzek hátsóban, az a bolgár guggolás. Nézz utána. Magamra kapok 20 kg-t, zseniális.


ÉS igen, MINDENRE edzünk.

2013. dec. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem leszel kigyúrt, mert nem is tudsz annyi izmot lányként felszedni, hogy az már undorító legyen, naturálba legalábbis nem !

Én április óta járok terembe, sajnos már már átestem a ló másik oldalára, ha heti háromszor nem jutok el minden bajom van és minél több izmot akarok... ez főleg azóta van, mióta látványosan sokat fejlődtem, node nem jönnek azok az izmok olyan könnyen, szóval ne félj tőle. A kajára is oda kell figyelned ha eredményt akarsz és ahogy írta Wash ne csak lábra eddz !

2013. dec. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!