Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Küzdősport mellé milyen...

Küzdősport mellé milyen típusú súlyzós edzést csináljak? Kettlebbel is hasznos lenne mellé?

Figyelt kérdés

2014. jan. 2. 17:43
 1/4 aikiboxer ***** válasza:
Testharcos stílusok (judo, birkózás, brazil jiu jitsu) mellé kondi vagy kettlebell; ütős-rúgósok (karate, box stb.) mellé fegyencedzés (kivéve ha durván tömegnövelni akarsz); aikido mellé bármelyik.
2014. jan. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

én amikor bokszoltam és már jól ment akkor kimondottan erre edzetem ,csaka bokszra súly nélkül ,mert engem beköt akkárki akkármit mondd,van akit beköt van akit nem.engem be,

saját súlyos edzést lehet orrba szájba csinálni,tolodzkodás a legjobb rá egyébként.úszás is jó mert ellazitja az izmokat.a profi bokszolók kiegészitésként szoktak kosárlabdázni is ,

én súlyzózást nem ajánlom egy szerűen nem érzem uttána hogy pattanna ki az űtés inkább csak tolom ,nem tudom ki hogy van vele én ezt tapasztaltam

2014. jan. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a kettlebell persze,hogy hasznos lenne.

komolyat dobhat az állóképességeden,ami ugye a legfontosabb az egészben a robbanékonyságon és a törzs erején.

de a crossfit még attól is hatékonyabb,az igazi acél állóképességet építhet.

szóval ha versenyzeni is szeretnél és lehetőséged is van ilyen típusú edzésre,akkor a köredzés a lehető leghatékonyabb választás mellé.

2014. jan. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
persze a crossfit jó, ha valakinek van ideje és energiája a súlyemelés 2 gyakorlatának elsajátítására, nagyjából annyi finom motoros munkát igényel, mint maga a küzdősport. De ha van idő akkor már az a két gyakorlat hatalmas ugrást nyújt.
2014. jan. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!