Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor van egy embernek sportps...

Mikor van egy embernek sportpszichológusra szüksége?

Figyelt kérdés
Én 13/L vagyok. Az edzőm szerint nem kell, még túl kicsi vagyok! De mégis... érdekel! Szinte bármikor eltudom sírni magam, a legkisebb fájdalom/szomorúságnál. Nem normális hogy 1hónap/3sírás. Valakinek valami nyugtatási modszer, amitől megnyugodhatok? (amit bármikor tudok csinálni pl:nem zene) Köszönöm! (írjátok h ti h nyugtatjátok magatok sírásnál pls. Köszönöm!! :)

2014. jan. 2. 19:21
 1/3 anonim válasza:
Mi az ok, hogy érzelmileg ilyen állapotba kerülsz? Írj le valami szituációt.
2014. jan. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én magam se tudom! Ha nem megy valami és eröltetem vagy eröltetik.... Ha valami nem úgy sikerül ahogy számítottam rá.. :(
2014. jan. 5. 15:26
 3/3 anonim válasza:

Én akkor kezdtem el sportpszichológushoz járni amikor a verseny közben feladtam utána hetekig szenvedtem,abba akartam hagyni esténként sírtam,lelkileg nem bírtam

Szerintem nyugodtan járhatsz dokihoz, és ő ad nyugtató gyakorlatokat és utána sokkal jobb lesz :)

2016. márc. 5. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!