Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha reggel este kezdésnek...

Ha reggel este kezdésnek megcsinálok 40-50 felülést és odafigyelek az étkezésre akkor a pocakom szép lassan el fog tűnni?

Figyelt kérdés

Persze a felülések számát idővel növelném, csak kezdésnek gondoltam ez a számot.

184cm magas vagyok 83-4kg

szeretnék lemenni 70 környékére.



#edzés #sármosodás :D
2014. jan. 2. 21:47
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
kérdezd norbit 5 témával arrébb
2014. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

NEM!

NINCS helyi zsírégetés!


És a sport kategóriába menj ott segítemek.

2014. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Hogy lehet pocakod ezekkel a paraméterekkel? Nem értem.
2014. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

írj a sport témába

egyébként jobb, mint a semmi. de a hájréteget szimpla felülésekkel sehogy nem fogod eltűntetni.

edzél, menjél el futni, odafigyeltebben egyél

2014. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

mindenképpen jobban fogsz kinézni mert az izom tartást ad a hasnak

ez is baromság, hogy nem fog látszani a hájtól. eleve nem tudjuk, hogy most milyen, oda vagy hajlamos nagyon hízni, vagy inkább csípőre-combra.

ha lesz is rajta háj, nem fog "rengeni", lesz egy alap feszessége, tehát érdemes

2014. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Felüléssel nem érsz el sokat, maximum pár év múlva ki tudod tapogatni a kockákat a zsír alatt... Táplálkozáson kell változtatnod és a legjobb, ha futsz (vagy más sport).
2014. jan. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

én 181centimmel vagyok 86 kiló és nincs pocakom


az hogy 40-50 felülést leszurkolsz az csak lelki megnyugvást hozhat max. ott kéne kezdeni a dolgot hogy 4-5 csicska megálló miatt nem szállsz fel a villamosra....

2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
adj nekem át belőle nyugodtan!
2014. jan. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

csak hogy védjem magam évek óta nincs bérletem Debrecenben tanulok mindenhová gyalog megyek!

sőt szeretek is gyalogolni!

Vidéken élek mezőgazdaságban dolgozom ha itthon vagyok.

Szeretek mozogni egy időben futottam, úsztam.

újra fogom kezdeni. csak valami kis reggeli ébredés utáni esti lefekvés előtti gyakorlat kellene.

2014. jan. 2. 22:00
 10/12 A kérdező kommentje:
ja és lemaradt csak azért ide írtam mert akik ezt az oldalt használják azoknak a 99%-a itt van!
2014. jan. 2. 22:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!