Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Választhatok zsírégető dvd-t,...

Választhatok zsírégető dvd-t, ha vékony vagyok, nem akarok fogyni csak a hasamon van felesleg?

Figyelt kérdés
2014. jan. 3. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem a DVD nem sok zsírt éget el. Maxmimum ha meggyújtod, aztán gyorsan ráteszel egy kis szalonnát, de próbáltam már, hamar elég, a szalonnát pedig éppen csak megperzseli, nemhogy elégetné.


Nem kell ahhoz DVD-, hogy zsírt égess, először is inkább egy normál szálkásító étrend, emellé pedig aerob mozgás, heti 3-4 alkalom 1 óráig folyamatosan, de mivel ez is a legmonotonabb tevékenységek közé tartozik (futás, kerékpár, úszás stb.) messze nem szükséges hozzá DVD. Max egy jó film vagy zene, amit betehetsz hogy közben nézd/hallgasd, és ne unatkozz közben.


Ha pedig a hasadon van felesleg, és el akarod tüntetni, akkor te bizony hogy fogyni akarsz, mégpedig zsírból, ami a szálkásítás, ezt pedig a fent leírt módszerrel teheted meg.

2014. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A futástól sajnos fogyok, persze éppen onnan ahonnan nem szeretnék. 165cm és 47 kg-s nő vagyok. Ennél kevesebb nem szeretnék lenni. Sőt 50kg lenne jó. Viszont a hasamról el kellene tüntetni a hájat :D. Tatarek Rezső 60 perces programja akkor nem jó választás?
2014. jan. 3. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nem tudod irányítani a fogyás helyét.

2. Nem tudsz egyszerre zsírt leadni és izmot felszedni, különböző étrend kell hozzá. Tehát el kell döntened, melyiket is szeretnéd csinálni.


És szerintem hagyd az ilyen torna dvd-ket. Ha rendesen rá akarsz menni, akkor saját testsúllyal vagy súlyzóval eddz tömegnövelő étrend mellett, később szálkásíts. ehhez az aerob edzés már adott.


Döntsd el, hogy melyik edzés érdekelne, aztán aszerint igazítalak el később.

2014. jan. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 kovpet ***** válasza:

"Viszont a hasamról el kellene tüntetni a hájat"


Zsírleszívás! Azt erre találták ki. :)

2014. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!